Grigaitis švenčia ypatingą progą: atskleidė dar niekur negirdėtų istorijų

Artėjant šventėms sukame galvą, kaip ypatingai nustebinti artimą ir mums svarbų žmogų arba ką padovanoti tam, kuris turi viską, rašoma pranešime spaudai.  

39

Pasak žinomo ir puikiai pasaulio tendencijas išmanančio verslo konsultanto, prekių ženklo „Ž Jewellery“ įkūrėjo Žilvino Grigaičio, šiandien ypatingai vertinami tie daiktai, kurie turi išliekamąją vertę. 

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grigaitis švenčia ypatingą progą: atskleidė dar niekur negirdėtų istorijų
 

Pataria dovanoti tik išliekamąją vertė turinčius daiktus   

Pats Ž. Grigaitis artimiesiems stengiasi dovanoti tik kokybiškus, išliekamąją vertę turinčius daiktus arba papuošalus. Jau dveji metai, kai žinomas vyras sėkmingai kuria ir nuolat naujais sprendimais bei idėjomis papildo „Ž Jewellery“ prekių ženklo kolekciją. Šia proga šiandien Vilniaus centre,  skaitmeniniuose „JCDecaux“ lauko reklamos stenduose startavo reklamos kampanija, kurioje pristatoma šiemet sukurta ir pristatyta  Ž. Grigaičio ir menininkės Laura Butkeviče (Laura.bu) šaukštelių kolekcija. 

„Mano pirmajai karališkajai segių kolekcijai jau dveji metai. Kadangi tai tikrai  brangi ir išskirtinė karališkosios linijos segių kolekcija, džiaugiuosi, kad segės vis dar populiarios. Užsakymų sulaukiu iš viso pasaulio, ypač paklausios yra tos segės, kurias pasilikau asmeninei kolekcijai ir jų niekada neparduosiu. Ši kolekcija man ypač brangi ir turinti istorinę reikšmę, nes gimė naudojant paveldėtus mamos ir močiutės papuošalus. Tikiuosi, kad segės, kuriose buvo naudojami mano mamos perlai, deimantai ir kiti akmenys paveldės mano dukra, nes tai šeimos relikvija, kuri man yra neįkainojama“, – sakė Ž. Grigaitis.  

Tačiau kita dalis Ž. Grigaičio kurtų segių kolekcijos buvo sėkmingai parduoda. Lietuvoje kurti papuošalai išsibarstė po visą pasaulį. Dalis jų savo šeimininkus rado Sidnėjuje, Melburne, Los Andžele, Niujorke, Londone, Delyje ir kituose megapoliuose. Ž. Grigaičio kurtas seges įvertino tikrai kilmingos ir labai turtingos šeimos, todėl po sėkmingo karališkųjų segių kolekcijos pristatymo, netrukus žinomas vyras pristatė ir mažųjų segių kolekciją. Tai keturių skirtingų formų, nedidelės segės, kurias pamėgo ne tik moterys, bet ir vyrai. Šios segės labiau perkamos vyrų, vyrai pamėgo jomis puoštis ir jas naudoja kaip aksesuarą į švarko atlapą.  Ž. Grigaičio segių idėją ir viziją įgyvendino menininkė Irina – My My. Jų puoštomis segėmis puošiasi ne tik įvairios kino bei teatro žvaigždės, bet ir kilmingų šeimų atstovai. Viena iš segių atiteko ir turtingiausiam bei populiariausiam Australijos šuniukui Čarliui.

REKLAMA

„Čarlis keliauja tik verslo klase, turi asmeninius „Louis Vuitton” lagaminus, o instagram paskyroje jį seka daugiau nei šimtas tūkstančių sekėjų. Vestuvių proga jam buvo įsegtas mano kurtas medalionas. Čarlio savininkai yra žinoma Sidnėjaus aukštuomenės pora. Jie taip pat yra įsigiję ir ypatingomis progomis pasipuošia mano kurtomis segėmis. Ne tik žmonės, bet ir gyvūnai puošiasi mano segėmis”, - šypsosi Ž. Grigaitis 

„Jau dveji metai, kai mano dirbtuvėse gyvena skrynia su Žilvino paveldėtais ar naujai įsigytais įvairiais akmenimis, perlais, Swarovski kristalais, kuriuos naudoju kurdama visas jo linijos  seges. Kurti Ž. Grigaičio vardinės linijos papuošalus labai įdomu ir paprasta, nes jis turi unikalią viziją ir pasitiki mano skoniu. Be to, mes puikiai jaučiame ir suprantame vienas kitą”, - sako Irina My-My, prekių ženklo „Medalika” įkūrėja, jau ketverius metus kurianti stilizuotus medalius.    Praplėtė savo kūrybą ir sukūrė išskirtinių detalių namų interjerui   Jau kurį laiką bendradarbiaudamas su žinoma menininke Laura Butkeviče (Laura.bu) Ž. Grigaitis ieškojo naujų kūrybinių iššūkių. Abu kūrėjai atsižvelgdami į šiuolaikines mados industrijos tendencijas, nusprendė pažvelgti plačiau ir sukurti kažką tokio, kas būtų prabangu, turėtų išliekamąją vertę ir tuo pačiu tiktų interjerui. Todėl šaukšteliai, dekoruoti prabangių segių motyvais, atrodė originalus ir įdomus sprendimas. 


„Su dizainere L. Butkeviče sukūrėme naują prekės ženklą, kurį pavadinome „Z Jewellery limited edition styled by Laura.bu“ ir ėmėme ieškoti galimybių, kaip šią idėją įgyvendinti. Tai užtruko, tačiau dabar galiu džiaugtis geru rezultatu. Žinoma, dekoruoti šaukšteliams negalime naudoti perlų ar tauriųjų metalų, tačiau menininkė rado puikius sprendimus ir panaudojo stiklą bei alterantyvią puošybą, kuri išlaiko ir atskleidžia segių prabangą. Be to, kiekvienas dekoruotas įrankis turi savo unikalų ženklinimo įspaudą”, - sakė Ž. Grigaitis.

REKLAMA

Pasak menininkės, dekoruojant įrankius, buvo derinamos dvi technikos – tai pačio polimerinio molio savybės, derinamos kartu su parinktais akmenėliais inkrustuotais į lipdinį. Pasak menininkės, įgyvendinusios Ž. Grigaičio idėją, visi įrankiai dekoruoti polimeriniu moliu ir yra tvirti, atsparūs smūgiams ir saugūs sveikatai. Jų kūrybai buvo naudotas tik kokybiškas polimerinis molis, kuris dėl savo puikių savybių ir spalvų spektro plačiai naudojamas meno ir rankdarbių gamybai. Kaip ir kiekvienas Ž. Grigaičio medalis-segė, taip ir šaukštelis, yra vienintelis, rankų darbo ir antro tokio nebus sukurta. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų