tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
10
Gretos Lebedevos gyvenime - pokyčiai: tikslą pasiekė kartu su vaikais (nuotr. Instagram)

Nuomonės formuotoja, asmeninė sporto trenerė Greta Lebedeva visai neseniai baigė antrąsias studijas universitete. Dabar žinoma moteris rankose laiko fizinio ir sveikatos ugdymo specialistės universitetinį diplomą.

10

Nuomonės formuotoja, asmeninė sporto trenerė Greta Lebedeva visai neseniai baigė antrąsias studijas universitete. Dabar žinoma moteris rankose laiko fizinio ir sveikatos ugdymo specialistės universitetinį diplomą.

REKLAMA

Biržėlio 21-oji diena sporto trenerės Gretos Lebedevos-Kazakevič ir jos šeimai – vyrui Aleksandrui Kazakevičiui, vaikams Elarai ir Eldarui buvo itin džiugi. Moteris galiausiai gali pasakyti, kad dabar ji diplomuota sveikatos ugdymo specialistė.

Džiugiomis naujienomis moteris pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Mamytė baigė antras studijas universitete. VDU – fizinis ir sveikatos ugdymas. Mokėmės kartu, dalyvavome paskaitose kartu, rašėme darbus kartu, tad galima sakyti, kad ir mano vaikai jau baigė universitetą.

Linkėjimai iš Vytauto Didžiojo universiteto šį lietingą antradienį!“ – rašė moteris.

Greta Lebedeva Vilniaus universitete yra baigusi Vadybos informacinių sistemų specialybę.

Anksčiau rašėme apie sporto trenerę Gretą Lebedevą-Kazakevič. Saulėtą spalio 8-ąją ji atšventė savo gimtadienį, kurį pasitinka su gausesne šeima.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt gimtadienio kaltininkė atvirai papasakojo apie prabėgusius metus, išmoktas pamokas bei tai, kaip pasikeitė gyvenimas su vaikais.

Dar prieš gimimo dieną kalbinta Greta pasakojo, jog šį gimtadienį ji sutiks be vyro. „Paminėsiu pačių geriausių savo draugių apsuptyje. Kadangi vyras bus išvykęs, mes su merginomis pavakarosime tiesiog pas mane namuose. Jaukiai ir labai mergaitiškai“, – sakė ji.

REKLAMA

Paklausta, kokie jai buvo praėję metai, sporto trenerė džiaugėsi, jog nuostabūs, nes antrą kartą tapo mama. „Puikūs metai ir dar geresni nei praeiti. Kadangi šeima man svarbiausia, tai šie metai mums buvo ypatingi – gyvenimas mums padovanojo dukrytę.

Per 32-us metus pamokų buvo labai daug! Daug išmokta, daug patirta, daug išgyventa! O kiek dar patirčių laukia! Stiprybė mano gyvenime tai mano optimizmas, mano teigiamos mintys“, – šyptelėjo moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Greta Lebedeva-Kazakevič atviravo, jog dabar jog gyvenimas pasikeitė, tačiau viskas tik į gerą: „Auginant du vaikučius visko pasitaiko. Visų pirma, tai pasikeitė gyvenimo tempas. Jis tapo du kart greitesnis, nei buvo su vienu vaiku. Kartais tikrai pasijaučiu tarsi būčiau super herojė. Labai svarbu suteikti dėmesio abiems vaikučiams! Kita vertus, antrą vaiką auginti yra lengviau, nes jau viskas pažįstama. Ir streso mažiau šiuo atveju. O šiaip visos mamos yra nuostabios, nes auginti vaikučius, juos ugdyti ir auklėti gerais žmonėmis nėra lengva, tačiau įmanoma! Kartais būna nelengva. Tačiau svarbiausia viską susiplanuoti! Aš gyvenime viską apmąstau, viską planuoju – tad skųstis neturiu kuo.“

REKLAMA

Paklausta, o koks gi yra jos vyras tėtis, 2 vaikų mama šyptelėjo, jog  – puikus. „Aleksandras nuostabus tėtis! Viską moka, puikiai gali pasilikti su abiem vaikučiais ir mane išleisti keletui valandų. Jokių nesutarimų nebūna, nes mes labai diplomatiški šeimoje. Kolkas būsiu namuose iki kol dukrytė paaugs. O tuomet žiūrėsim. Mano galvoje vis sukasi įvairios idėjos“, – apie savo vyrą bei ateities planus sakė pašnekovė.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų