Greičiausias būdas pabėgti nuo nuobodulio virtuvėje: TV8 premjera – didžiausios Jamie Oliverio paslaptys

Kai daugiau nei prieš metus pasaulis ėmė gyventi karantino ritmu, vienas garsiausių Didžiosios Britanijos virtuvės šefų Jamie Oliveris įsiklausė į savo gerbėjų norus ir paruošė tokį šou, kokio dar nėra sukūręs – „Džeimis: gaminkite ir tuo mėgaukitės“. O nuo šiol praktiškus ir gardžius Jamie receptus galės pamatyti ir visi TV8 žiūrovai!

J. Oliveris ne tik surinko paprastus ir visų skoniams įtinkančius receptus, bet atsižvelgė ir į tai, jog viską, ko galėtų prireikti, žmonės galėtų rasti tiesiog namuose.

Karantino metu daugeliui teko pamiršti restoranus, o iš neturėjimo ką veikti, anksčiau tam laiko neturėję žmonės ėmė gaminti. Garsusis šefas tokią žmonių aistrą savo naujajame šou ne tik palaiko, bet ir parodo, kaip mėgautis aukščiausios klasės patiekalais neišleidžiant daugybės pinigų.

Laidoje „Džeimis: gaminkite ir tuo mėgaukitės“ virtuvės šefas gerbėjams ruošia daug staigmenų. Ir nors kartais atrodo, kad sveikai maitintis yra labai sunku, ir nieko skanaus neįmanoma pagaminti nepraleidus daug laiko virtuvėje, Jamie visa tai paneigs.

Vis dėlto iššūkių, bežiūrint virtuvės šefo šou, sulauks ir labiau patyrę kulinarai. J. Oliveris parodys, kaip nuo nulio pasigaminti duoną ar Italija kvepiančius makaronus, išmokys kepti tobulą šokoladinį pyragą be kiaušinių, o lėtiems sekmadienio pusryčiams jis parodys patį paprasčiausią, tačiau daugelio mėgstamą patiekalą. Ir tai – tik dalis Jamie paslapčių, kurios privers jūsų virtuvę nušvisti naujomis spalvomis.

Nepraleiskite nė vieno virtuvės šefo Jamie recepto – laida „Džeimis: gaminkite ir tuo mėgaukitės“ – nuo balandžio 17-osios, kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 13.00 val. per TV8!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų