Jautrus princesės Eugenijos laiškas seneliui Philipui: atskleidė jo kitą pusę

Princo Philipo anūkė princesė Eugenija pasidalino prisiminimais apie savo senelį, mirusį praėjusią savaitę.

Princesė Eugenija trečiadienio popietę išplatintame pranešime prisiminė su Edinburgo hercogu patirtas gražiausias gyvenimo akimirkas: „Prisimenu, kaip mokiausi gaminti, piešti, kaip atsirinkti ką skaityti. Prisimenu, kaip juokiausi iš tavo pokštų ir prašiau tavęs papasakoti apie tavo nepaprastą gyvenimą ir tarnavimą laivyne. Pamenu kaip kartą sudeginau dešreles ir tu šokai gelbėti situacijos“, – jautriai apie senelį kalbėjo princesė.  

„Prisimenu tavo rankas, tavo juoką ir tavo mėgstamiausią alų. Tave sujaudintų visi prisiminimai, kuriuos gavau iš kitų žmonių per pastarąsias dienas. Žmonės prisimena kaip sėdėjo šalia tavęs per vakarienę, kartą paspaudė tau ranką ar pasisveikino prasilenkdami. Žmonės prisimena, kiek jiems reiškė Edinburgo hercogo apdovanojimas“", – rašė Eugenija.

Princo anūkė pranešime jam dėkojo už „atsidavimą ir meilę mums visiems, ir ypač močiutei“: „Dabar mes visi rūpinsimės ja už tave.“

„Su meile, Eugenija“, – laišką princui Philipui baigė princesė.

Vasario pradžioje princesė su vyru Jacku Brooksbank‘u susilaukė sūnaus, kuriam suteikė Augusto Philipo vardą. Vidurinį vardą berniukas gavo savo senelio garbei. Didžiosios Britanijos karalienės vyras Vindzoro pilyje mirė praėjusį penktadienį. Edinburgo hercogo laidotuvės vyks šį šeštadienį 17 val. Lietuvos laiku.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų