Gražiausia pasaulyje mergaitė užaugo: netrukus jos vardą žinos kiekvienas

Gražiausia pasaulyje mergaite vadinta Thylane Blondeau užaugo. Šiandien mergina yra pakankamai suaugusi eiti viena į Niujorko mados savaitę – jai 16 metų.

27

Prancūzų modelis sėdėjo dizainerio Michael Kors madų šou pirmoje eilėje, kuriai kompaniją palaikė pasaulinio lygio žvaigždės: Nicole Kidman, Naomi Watts ir Catherine Zeta-Jones.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražiausia pasaulyje mergaitė užaugo: netrukus jos vardą žinos kiekvienas

Garsaus prancūzų modelio Véronikos Loubry dukra jau dabar yra puikiai žinoma mados pasaulyje. Karjerą mergaitė pradėjo būdama vos 6-erių metukų, o būdama 10-ies Thylane debiutavo ant „Vogue“ žurnalo pasipuošusi prabangia suknele ir ryškiu makiažu. Tąkart dėl tokio netipiško vaizdo nuomonių buvo įvairių, tačiau jos vardas suskambėjo pasauliniu mastu.

Dėl išraiškingų paauglės bruožų: iškilių skruostikaulių, putlių lūpų ir žvitrių akių – mergina tapo gardžiu kąsneliu didžiausioms modelių agentūroms. Šiuo metu ji dirba su „IMG“, šiai agentūrai priklauso šių laikų supermodeliai Gigi Hadid ar Kaia Gerber.

Populiarumas Thylane lydi ne tik mados versle. Šlovę ji pelnė ir socialiniuose tinkluose, šiuo metu jos „Instagram“ paskyrą seka daugiau nei 1,5 mln. gerbėjų.

Nepaisant kontraversiškų nuomonių apie per anksti subrendusią paauglės išvaizdą, Thylane pranašaujama pavydėtina modelio karjera.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų