Gražiausia Holivudo pora skiriasi: Ch. Tatumas ir J. Dewan pasidalijo liūdnu įrašu

Pavasaris pramogų pasaulio poroms tapo tikru skyrybų metu – neseniai visa užsienio žiniasklaida mirgėjo nuo Justino Bieberio ir Selenos Gomez santykių pabaigos, vėliau – Zayno Maliko ir Gigi Hadid skyrybų. Vis dėlto viena gražiausių Holivudo porų laikyta Channingo Tatumo ir Jenna Dewan taip pat nusprendė pasukti skirtingais keliais ir tai – tikrai ne balandžio 1-osios pokštas.

46

Santuokoje 9 metus pragyvenę ir 5-erių dukrelę Everly auginanti pora nusprendė skirtis – tai jie paskelbė savo socialinių tinklų paskyrose.

 

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skiriasi Channingas Tatumas su žmona Jenna

Prieš kelias valandas „Instagram“ tinklo paskyroje Channingas pasidalijo įrašu, kuriame paaiškino, kodėl skiriasi su savo žmona Jenna.

„Labas, pasauli, tai... Mes norime kai kuo pasidalinti su Jumis visais. Šiek tiek keista, kad šiuo dalyku turime pasidalinti su visais, tačiau taip yra dėl to, jog tokį gyvenimą mes pasirinkome patys. Norime pasidalinti tiesa – mes su Jenna nusprendėme išsiskirti. Vienas kitą pamilome prieš daugelį metų, kartu turėjome magišką kelionę. Niekas nepasikeitė tame, kaip stipriai mes mylime vienas kitą, tačiau meilė yra gražus nuotykis, kuris mus veda skirtingais keliais. Jokių paslapčių nebuvo – du geriausi draugai suprato, kad atėjo metas duoti vienas kitam erdvės. Mes ir toliau esame šeima ir visada būsime mylintys tėvai dukrai Everly“, - rašė Ch. Tatumas savo „Instagram“ paskyroje.

Pora susipažino prieš dvylika metų – jie abu filmavosi filme „Šokis hip-hopo ritmu“. Viena gražiausių ir tvirčiausių Holivudo porų Jennos ir Channingo skyrybos taip pat labai nustebino ir jų gerbėjus bei sekėjus. Savo liūdesį jie išreiškė komentarais. 

„Negaliu patikėti.. Kodėl?“, - klausė viena moteris.

„Jūs esate tobuli, vienas kitam sutverti. Man liūdna, bėga ašaros“, - rašė kita.  


Rašyti komentarą...
A
A
2018-04-03 12:50:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo tas arkliagalvis grazus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų