Gomez kūną papuošė mįslingas užrašas: vis dar negali pamiršti buvusio mylimojo?

Pastarieji metai dainininkei Selenai Gomez buvo išties nelengvi – jos ilgametis mylimasis Justinas Bieberis netrukus po skyrybų su atlikėja pasipiršo žinomai manekenei Hailey Baldwin, o vėliau su ja susituokė. Kiek vėliau dėl sveikatos problemų, pačiai Selenai netgi teko laiką praleisti psichiatrinėje ligoninėje.

8

Na, o dabar mergina vis dažniau pradeda puošti savo kūną mįslingais užrašais.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gomez kūną papuošė mįslingas užrašas: vis dar negali pamiršti buvusio mylimojo?

Visai neseniai ji išsitatuiravo netoli ausies užrašą „Rare“, kuris reiškia „Retas“.  Šis mįslingas žodis sudomino daugelį jos gerbėjų, kurie teigė, kad ši dar vis negali pamiršti mylimojo J.Bieber.

Anot cosmopolitan.com, ji net ir daugelį savo dainų yra dedikavusi J.Bieberiui, kurias sukūrė įkvėpta judviejų draugyste.

„Tai nebuvo kerštingas būdas, tiesiog buvo taip,  aš iš tikrųjų turiu pasakyti savo mintis. Galiausiai žmonės žinos, iš kur atsirado įkvėpimas. Bet anksčiau ar vėliau tai baigiasi“, – apie santykius su buvusiu mylimuoju kalbėjo S.Gomez.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai užsienio žiniasklaidai ji papasakojo, kad tuo metu, kai kovojo su sveikatos problemomis, žmonės ėmė rodyti pirštais į jos svorį.

„Žmonės pirmąkart sukritikavo mano svorio kaitą. Aš turiu bėdų su inkstais ir aukštu kraujo spaudimu, todėl man tenka kovoti su įvairiomis sveikatos problemomis. Būtent tada ėmiau pastebėti savo kūną“, – sakė ji.

Dainininkė pripažino, kad dėl jos būklės, jos kūno svoris gali kisti itin dažnai. „Tai kartais priklauso net ir nuo mėnesio, todėl aš tikrai pastebėjau, kai žmonės pradėjo mane atakuoti“, – sakė ji pridėdama, kad tai iš tiesų apkartino jos gyvenimą.

Dėl šių ir kitų priežasčių, S. Gomez pradėjo daug labiau vertinti savo privatumą, beveik nieko neberodo ir savo socialinių tinklų paskyrose. 

„Labai džiaugiuosi, kad dabar gyvenu dabartimi, nes tai yra svarbiausia. Lygiai taip pats pasidalinu nuotrauka ir iškart tai pamirštu – man tai reiškia tik tiek. Aš pasirodysiu ant raudonojo kilimo, darysiu kitus dalykus, tačiau vėliau to matyti man nereikia. Aš dalyvavau, jaučiausi nuostabiai ir tai iškart išnyksta. Nenoriu visiems savęs rodyti ir girdėti, ką jie nori man pasakyti“, – rėžė dainininkė.

REKLAMA

Primename, kad S. Gomez viešai apie socialinius tinklus yra kalbėjusi ir anksčiau. Pasirodo, kad Selena net ištrynė „Instagram“ programėlę iš savo mobiliojo telefono, o jei užsimano kuo nors pasidalinti savo paskyroje, tai padaro iš savo draugų telefono.

„Intagram“ man keldavo depresiją, versdavo jaustis blogai apie save, aš į savo kūną žiūrėdavau visiškai kitaip. Anksčiau jį dažnai naudodavau, tačiau manau, kad programėlė jauniems žmonėms, o taip pat ir man, daro žalą, ypatingai komentarų, kuriuos įsileidžiame į savo vidų, skaitymas“, – sakė ji.

Tiesa, dar anksčiau S. Gomez užsienio žiniasklaidai buvo pripažinusi, kad dabar jos „Instagram“ paskyra rūpinasi jos asistentė. Tai padaryti ji nusprendė tada, kada suprato, jog pikti komentatoriai ją per stipriai veikia.

„Įsivaizduokite, kad apie kiekvieną jūsų trūkumą, dėl kurio jūs jaučiate kompleksą, kažkas rašytų pastraipų pastraipas“, – pabandė duoti pavyzdį ji.

Dėl šios priežasties, patekusi į psichiatrinę, S. Gomez net 3 mėnesius nesinaudojo telefonu.


Rašyti komentarą...
V
Veronika
2020-01-22 15:41:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji turi omenyje save, dėl Dievo meilės, juk jos viso albumo pavadinimas "Rare", pasidomėkit prieš skleisdami propagadnas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų