Gigi ir Zaynas susilaukė pirmagimės: atlikėjas skyrė jautrius žodžius

Viena garsiausių šių dienų manekenių Gigi Hadid ir jos mylimasis, buvęs grupės „One Direction“ narys Zaynas Malikas tapo tėvais. Pora susilaukė pirmagimio.

5

Džiugią žinią pranešė pats atlikėjas.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gigi Hadid ir Zaynas Malikas tapo tėvais

Instagrame vyras paviešino ir naujagimės rankos nuotrauką: „Čia yra mūsų mergaitė, sveika ir graži. Pabandyti žodžiais nusakyti, kaip jaučiuosi dabar, būtų neįmanoma užduotis. Meilė, kurią jaučiu šiam mažam žmogeliukui nėra suprantama. Esu be galo dėkingas už galimybę ją pažinti, vadinti savo ir džiaugiuosi gyvenimu, kuris mūsų abiejų laukia“.

Primename, kad Gigi ir Zaynas skyrėsi ir taikėsi ne vienerius metus, tačiau galiausiai, po ilgiausio išsiskyrimo, pora ir vėl praėjusių metų gruodį ėmė susitikinėti. Kol buvo išsiskyrę, Gigi trumpai susitikinėjo ir su kitu garsiu vyru – „Bachelorette“ žvaigžde Tyleriu Cameronu.

Tiesa, dar vasarį Gigi davė užuominų apie tai, kad svajoja apie šeimos pagausėjimą interviu su „i-D Magazine“. „Kai darausi vyresnė suprantu, kad vieną dieną imsiu kurti šeimą – nežinau, ar tada modeliu būsiu ir toliau“, – tąkart sakė ji.

„Dievinu kūrybinę mados pusę, ji tokia užpildanti. Žmonės, su kuriais dirbu, daro mane laiminga – man pasisekė, kad galiu būti šalia jų. Tačiau kas žino? Galbūt vėliau visą laiką gaminsiu“, – pridėjo ji.

G. Hadid ir Z. Malikas ėmė susitikinėti 2015 metais. Jiedu susipažino befilmuojant Zayno vaizdo klipą „Pillow Talk“, kuriame pasirodė ir manekenė. Gerbėjai suprato, kad jiedu pora tada, kai abu buvo nufotografuoti išeinantys kartu iš Justino Bieberio vakarėlio.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų