Gerbėjų sukritikuota N. Bunkė davė atsaką: kam nepatinka – ne mano reikalas

Dainininkė Natalija Bunkė garsėja ne tik savo puikia išvaizda ir muzikiniais sugebėjimais, bet ir tuo, jog niekuomet neieško žodžio kišenėje.

75

Neseniai žinoma moteris kaip reikiant pamokė internautus.

(75 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė pasidalijo miela asmenuke: mylimojo dovana

Socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje N. Bunkė pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja su didžiule mylimojo padovanota rožių puokšte.

Daugybė komentatorių netrukus ėmė girti pačią Nataliją, jos išvaizdą bei jos antrąją pusę Edgarą.

Vis dėlto atsirado ir tokių, kuriems nuotraukoje patiko ne viskas. „Kokie baisūs antakiai, į teismą paduot, kas tokius nupiešė“, – rašė viena komentatorė. Dar kita kpridėjo: „Ne tik antakiai, akių nebelikę, vokai užkritę, o tokia graži moteris buvo! Tie žandai kaip burunduko. Bet skonio reikalas čia, čia tik mūsų nuomonė“.

Charizmatiškoji N. Bunkė nesusilaikė ir šįkart davė šmaikštų atsaką bekritikuojančioms. „Na, vokai, nepykit, operuotis nesinori, o kad uzkrite, tai ne 16 metų, ir tikrai ne jaunyn... Prie žandų baikite kabinėtis, nes galiu į dantis duoti, kas pasakys, kad padaryti, nes visa mūsų moterų giminė tokia, net 93 metų močiutė su tokiais žandais. Antakiai patinka! Kam nepatinka – ne mano reikalas. Va taip va, – rašė ji.

 


Rašyti komentarą...
B
Boža
2018-08-06 17:12:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nugi jau in 40 metus eina..ko čia noret..sensta..jeigu sporttuotu negertu alkoholio visiškai mandagiau elgtusi ir išvis prisižiūretu tai jauniau ir atrodytu!!!!Vot tak Natalka
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų