Gerbėjai pasimetę: viešumoje – sunkiai atpažįstamas A. Schwarzeneggeris

Kovo pabaigoje žiniasklaidą apskriejo žinios apie pablogėjusią legendinio aktoriaus Arnoldo Schwarzeneggerio sveikatą. Tuomet buvo skelbta, kad aktoriui buvo atlikta sudėtinga operacija, sustreikavus širdžiai.

31

Prieš kelias dienas pasirodė kelios nuotraukos, kuriomis pasidalinta „Instagram“ tinkle. Garsus vyras džiaugėsi pagaliau ištrūkęs iš ligoninės.

„Aš jaučiuosi tiesiog puikiai. Pagaliau galiu ištrūkti, nes jaučiuosi įkalintas kaip kalinys“, - sakė vyras.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viešumoje – sunkiai atpažįstamas A. Schwarzeneggeris: gerbėjai pasimetę

Tai yra pirmasis kartas, kai legendinis aktorius pasirodo viešumoje po sudėtingos operacijos. Kai kurie komentatoriai pastebėjo, kad garsus aktorius tiesiog sunkiai atpažįstamas, o to vyro, kurį matydavo filmuose - tiesiog nelikę. 

Buvęs Kalifornijos gubernatorius kovinių filmų žvaigždė Arnoldas Švarcnegeris prisipažįsta neturintis planų išeiti į pensiją. Pasak aktoriaus, filmuodamasis jis jaučiasi puikiai, todėl neturi minčių atsisakyti mėgiamo darbo. Arnoldas Švarcenegeris – Austrijos ir JAV kultūristas, aktorius ir respublikonų politikas, buvo 38-ojo Kalifornijos gubernatoriaus pareigose.

Jis buvo išrinktas 2003 m. spalio 7 d. atšaukiamaisiais rinkimais, kurių rezultatu buvo iš pareigų atleistas tuometinis gubernatorius Gray Davis.

 


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2018-05-10 02:43:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai, atrodo nebe taip kaip atrodė 16-os, jūs teisūs
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų