naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvęs Shakiros vyras, ispanų futbolininkas Gerardas Pique Barselonoje pateko į bėdą. Ten jis norėjo apsilankyti restorane su savo naująja mergina, 23-ejų Clara Chia. Tačiau įstaigos savininkas, sužinojęs apie tokius svečius, paprašė jų išeiti.

Buvęs Shakiros vyras, ispanų futbolininkas Gerardas Pique Barselonoje pateko į bėdą. Ten jis norėjo apsilankyti restorane su savo naująja mergina, 23-ejų Clara Chia. Tačiau įstaigos savininkas, sužinojęs apie tokius svečius, paprašė jų išeiti.

REKLAMA

Kaip rašoma socialiniuose tinkluose, verslininkas pasirodė esąs dainininkės Shakiros gerbėjas ir nenorėjo aptarnauti futbolininko. Taip pat pasirodė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip Gerardas ir Clara prie to paties restorano greitai įsėda į automobilį, rašo unian.net.

Shakiros ir Gerardo Pique meilės istorija

Ugningoji kolumbietė ir garsusis futbolininkas susipažino 2010 m. filmuodamiesi dainos „Waka Waka“ vaizdo klipe. Ši daina tuomet tapo oficialiu Pietų Afrikos Respublikoje vykusio pasaulio futbolo čempionato himnu.

Po muzikinio vaizdo klipo jiedu užmezgė draugystę, kuri greitai peraugo į romaną. Pora 11 metų gyveno kartu kaip partneriai. Jie susilaukė dviejų sūnų.

REKLAMA

Primename, kad popmuzikos žvaigždė ir buvęs futbolo klubo „Barcelona“ žaidėjas, auginantys du sūnus, devynmetį Milaną ir septynmetį Sašą, 2022-ųjų birželio mėnesį paskelbė apie skyrybas.

REKLAMA

Pradėdama Naujuosius metus pozityvia nata, ji rašė: „Laikas gydo. Net jei kas nors mus išdavė, turime ir toliau pasitikėti kitais“.

Ji tęsė: „Susidūrę su panieka, toliau žinokite savo vertę. Nes gerų žmonių yra daugiau nei nepadorių. Daugiau empatiškų žmonių nei abejingų.

Tų, kurie išeina, yra mažiau nei tų, kurie lieka šalia mūsų. Mūsų ašaros nenueina veltui, jos laisto dirvą, iš kurios išaugs mūsų ateitis ir daro mus žmogiškesnius, kad net ir kentėdami širdies skausmą galėtume toliau mylėti. Shakira.“

REKLAMA

Šie dainininkės žodžiai pasirodė praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai Shakira ir Gerardas vėl susitiko teisme, kad būtų patvirtintas jų susitarimas dėl vaikų globos po skyrybų, skelbia dailymail.co.uk.

 Po 12 valandų trukusio pokalbio buvusi pora pasiekė abi puses tenkinantį susitarimą dėl savo vaikų.

Jie oficialiai pasirašė susitarimą Barselonoje, įeidami ir išeidami iš teismo atskirai, lydimi savo teisininkų komandų.

REKLAMA
REKLAMA

Teigiama, kad praėjusį mėnesį emocingai iš futbolo pasitraukęs Gerardas palaimino buvusios partnerės ir vaikų persikėlimą į Majamį, kad išvengtų ilgos teisinės kovos.

Shakiros noras persikelti į miestą, kuriame ji anksčiau gyveno ir kuriame gyvena dalis jos šeimos, buvo pagrindinis kliuvinys, dėl kurio porai anksčiau nepavyko pasiekti susitarimo.

Gerardas ir Shakira sutiko parduoti išskirtinį dvarą Barselonoje, kuriame augino savo sūnus.

REKLAMA

Ispanijos spauda taip pat pranešė, kad Gerardas pagal susitarimą su Shakira dėl globos galės praleisti su vaikais dešimt dienų per mėnesį ir kartu atostogauti.

Katalonijos dienraštis „El Periodico“, atskleidęs, kaip jis vadina, „smulkų poros susitarimo tekstą“, rašė: „Nuo kitų metų Gerardas Piqué galės matytis su sūnumis 10 dienų per mėnesį ir per visas mokslo atostogas, išskyrus Kalėdas ir vasaros atostogas.

Birželio mėnesį porai paskelbus apie išsiskyrimą, atrodė, kad Shakira nenorėjo nutraukti santykių.

REKLAMA

Gerardas jau yra užmezgęs naujus santykius su 23-ejų metų viešųjų ryšių studente Klara.

Po išsiskyrimo G. Pique buvo pastebėtas neslepiantis savo naujų santykių ir aistringai bučiuojantis naująją meilę.

Rugsėjį kalbėdama apie išsiskyrimą Shakira pripažino, kad jai ir šeimai tai buvo „neįtikėtinai sunkus“ metas. 

Per Kalėdas popmuzikos žvaigždė „Instagram“ paskyroje paskelbė nuotrauką su sūnumis ir iškalbingą įrašą.

Ji rašė: „Per šias Kalėdas dykumoje ieškau ramybės“

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų