„Gelbėtoją“ Sandrą Žutautienę nustebino vyro siurprizas: iki šiol negali atsidžiaugti

Gruodžio 5-ąją, savo gimtadienį atšventė „TV Pagalbos“ žurnalistė Sandra Žutautienė. Žinoma moteris šia proga sulaukė ne tik gerbėjų, bičiulių, bet ir šeimos narių sveikinimų.

30

Bene labiausiai žinomą moterį nustebino jos vyro Edvardo siurprizas. Sutuoktinis savo žmonai padovanojo britų trumpaplaukių veislės katiną. Šeima naujam augintiniui suteikė Lexuso vardą.

Nauju namų gyventoju „gelbėtoja“ pasidžiaugė ir socialiniame tinkle „Facebook“. „Aš iki šiol nesugebu atsidžiaugti Lexusu!“ – skelbė 36-ąjį gimtadienį neseniai paminėjusi moteris.

Sveikino ir bičiuliai

Socialiniame tinkle „Facebook“ matyti ir Sandros kolegės Gerdos Žemaitės įrašas. Kartu dirbančios moterys yra ne tik kolegės, bet ir artimos draugės, todėl ši šventė yra ypatinga joms abiems.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. S. Žutautienės gimtadienio proga – ypatingi bičiulės G. Žemaitės žodžiai

„Miela mano drauge, Sandra Žutautiene, kiek daug nesuskaičiuojamų ir nepakartojamų akimirkų, praleistų su Tavimi, miela drauge, kolege, nepakartojama ir vienintele! Myliu tave iki Mėnulio ir atgal!

Esu be galo dėkinga Aukščiausiajam už tai, kad mano gyvenime esi Tu. Prisiekiu, kad ir kas benutiktų, mūsų niekas niekada neišskirs! Myliu Tave, mieloji. Su gimtadieniu! Būk labai, labai laiminga!“ – gražių žodžių jubiliatei negailėjo G. Žemaitė ir pasidalino bendromis nuotraukomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų