REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

TV projektų prodiuserio Gedimino Juodeikos (50 m.) mylimoji Živilė Jonikaitė visai neseniai paminėjo ypatingą progą. Birželio 3-iąją moteriai sukako 37-eri.

TV projektų prodiuserio Gedimino Juodeikos (50 m.) mylimoji Živilė Jonikaitė visai neseniai paminėjo ypatingą progą. Birželio 3-iąją moteriai sukako 37-eri.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Živilė Jonikaitė papasakojo apie staigmeną, kurios sulaukė per gimimo dieną, prabėgusius metus ir sunkumus.

Pasak pašnekovės, gimtadienio dieną netrūko staigmenų: „Gimtadienio šventimas buvo darbinėje aplinkoje ir galima sakyti, kad filmavimo aikštelėje, kur mane pasveikino „Ne tau, Martyna“ serialo prodiuseris ir mano mylimasis Gediminas Juodeika, režisierius Emilis Vėlyvis bei visa komanda. Gavau „aukso gabalą“. Na, o namuose dar viena laukė didelė staigmena nuo Gedimino, bet ją pasilaikysiu sau.“

Živilė šyptelėjo, kad jai patinka netikėtumai, tačiau ir pati mėgsta rengti staigmenas. „Man staigmenos patinka, o kam jos gali nepatikti, bet ir pati mėgėja jas daryti. Ypatingai Gediminui. Jo manymu – aš jam pati staigmena“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Neseniai gimtadienį paminėjusi moteris teigė, kad bėgančio laiko neskaičiuoja. „Metų aš jokių neskaičiuoju. Gyvenu čia ir dabar. Jau ką duoda – tą ir pasiimu... Juk nuo to nepabėgsime niekas“, – šyptelėjo Ž. Jonikaitė.

REKLAMA

Tęsdama pokalbį apie bėgantį laiką, Živilė teigė, kad šie metai jai buvo itin darbingi: „Praėję metai buvo geri, darbingi, pažinau daug fainų, mielų, gerų ir nuoširdžių žmonių, o tai mane labai džiugina.“

Paklausta, kas priverčia ją labiausiai nusišypsoti, pašnekovė atskleidė, kad jos optimizmas. „Pastebėjau, kad tuo ir kitus labai lengvai užkrečiu“, – džiaugėsi moteris.

Baigdama pokalbį apie gimtadienio staigmeną ir prabėgusius metus, moteris pasaksė, kas jai padeda sunkiu gyvenimo momentu: „Sunkius momentus pasilieku sau, stengiuosi neapkrauti kitų savo problemomis ir išgyvenimais, nes tiesiog tai praeina... Žinoma, kad mane visada palaiko Gediminas ir mano šeima. O sau palinkėsiu išlikti savimi. Tokia, kokia esu, nes patinki sau ir ne tik sau, tokia kokia esu.“

Tokią gražią žmoną Juodeika pakeitė į labai negražiq moterį
Ant kito nelaimės sau laimės nepastatysi
Labai gaila kvailos moterytės, svarbu, kad surado, kad į ją atkreipė nors vienas pagyvenęs, nors jau toks...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų