Gąsdina gerbėjus: Bieberis anksčiau ir dabar – tarsi du skirtingi žmonės

Prieš 10 metų „YouTube“ platformą sudrebino kanadietis berniukas Justinas Drew Bieberis. Mielo berniuko įrašai it žaibas išplito internete – taip jį pastebėjo talentų medžiotojai. 2010-aisiais jis atliko ir hitu bei vienu populiariausių vaizdo įrašu tapusią dainą „Baby“.

120

Tiesa, vaikino gyvenimas yra išties gan spalvingas. Vos 24-erių vaikinas jau ne kartą turėjo itin rimtus santykius – jis ilgą laiką draugavo su kita žymia dainininke Selena Gomez. Tiesa, poros santykiai šių metų pradžioje nutrūko, o ji buvo išgabenta į psichiatrinę ligonę.

(120 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Merginų dievukas Justinas Bieberis: kaip žavus jaunuolis kardinaliai pasikeitė

Daugelį labai nustebino J. Bieberio draugystė su Hailey Baldwin – pora vos po kelių mėnesių santykių susižadėjo ir slapta susituokė.

Per ilgus populiarumo metus ne kartą J. Bieberis keitė savo stilių – jis bet kokia kaina bandė atsikratyti „berniuko saldainiuko“ įvaizdžio, todėl savo kūną margino tatuiruotėmis, užsiaugino plaukus.

Ne kartą žiniasklaidoje pasirodė jo nuotraukos, kuriose Justinas visiškai nesusitvarkęs – vaikinas ne tik dažnai vaikšto su purvinais rūbais, bet taip pat ir pamiršta nusiskusti ar išsiplauti plaukus.

Pamatykite pokyčius


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų