Garsios Lietuvos šou verslo atstovės virto modeliais

Pirmadienio vakarą prekybos centre „Ozas“ įvyko oficialus garsaus Europoje prekės ženklo MOHITO pirmosios parduotuvės Vilniuje atidarymas, kurio metu naują rudens kolekciją demonstravo populiarios Lietuvos moterys.

Podiumu žingsniavo Ieva Stasiūlevičiūtė, Kristina Ivanova, Gintarė Valaitytė, Monika Kvietkutė, Elena Puidokaitė-Atlanta, „Naujos pupytės“ narės Skaistė Steikūnaitė, Neringa Šiaudikytė, Ingrida Kolytė. Atidarymo metu koncertavo unikali violončelistų ir elektroninės muzikos grupė iš Latvijos „De Gamba“.

Jau buvo pranešta, kad praėjusią savaitę Lietuvos televizijos laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė dalyvavo moteriškų drabužių prekės ženklo MOHITO fotosesijoje „Moteriškumas grįžta“.

„Pasiūlymas dalyvauti MOHITO fotosesijoje buvo kiek netikėtas, bet labai įdomus. Pirmiausia patiko fotosesijos tema. Sakyčiau, nauja MOHITO rudens kolekcija – tai elegantiškumas ir jautrumas su charakteriu.  Ypač sužavėjo spalvos.  Apsirengus MOHITO drabužiais, gali eiti ne tik į darbą, bet ir vakarėlį ir visada būsi stilinga bei išsiskirianti“, - sakė Aistė Paškevičiūtė.

REKLAMA

„Prekės ženklas MOHITO skirtas stilingoms, veiklioms, žavioms jaunoms moterims, vertinančioms originalumą.  Aistė Paškevičiūtė puikiai atitinka visus šiuos kriterijus, todėl ji ir buvo pasirinkta prekės ženklo veidu Lietuvoje “, - sako UAB „LPP“, valdančios parduotuvių tinklą MOHITO Lietuvoje, generalinis direktorius Ovidijus Dirsė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų