Garsioji Barbė pasirodė be makiažo: pamatykite, kaip ji atrodo

Ukrainietė Valerija Lukyanova visame pasaulyje žinoma kaip lėlės Barbės antrininkė. Gyva Barbe vadinama ukrainietė Valerija Lukyanova stebina ne tik savo lėlę primenančią išvaizda, bet ir gebėjimais.

47

Kurį laiką ji tikino, kad nevalgo ir išgyvena misdama saulės šviesa, vėliau moteris prasitarė, kad yra aiškiaregė ir mediumė. Visgi labiausiai žmones domina jos neįtikėtina išvaizda.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Valerija Lukyanova

Dabar moteris savo gerbėjus nustebino, kuomet paviešino nuotrauką, kurioje pozuoja be storo sluoksnio makiažo.

Gerbėjai tikino, kad ji atrodo daug jauniau ir gražiau. Dar kiti sakė, kad su kiekviena nuotrauka ji atrodo vis gražesnė.

Moteris daug sportuoja, sveikai maitinasi bei nevengia makiažo, kuris prisideda prie jos „lėlės stiliaus“.

Valerija visame pasaulyje išgarsėjo savo maniakišku polinkiu į plastines operacijas – mergina visais būdais stengiasi tapti gyva lėlės Barbės kopija. Šiuo metu mergina turi 908 tūkst. sekėjų instagrame.

Tiesa, pati Valerija teigia, kad ateityje norėtų gyventi be maisto ir vandens, o išgyventi tik oro ir šviesos dėka. Mergina taip giliai įsitikinusi reinkarnacijos buvimu ir ypatingai puoselėja dvasines idėjas.

Nepaisant to, kad ji tikra lėlės kopija, dabar ji nė kiek neprimena savęs, kuomet buvo jaunesnė. Jos išvaizda nebuvo akinančiai panaši į lėlės ir nebuvo tokia populiari socialinėje erdvėje.

Valerija yra stipriai pasikeitusi, tačiau kaip pati sako, jai nusibodo tokiai būti: „Tai yra ir juokinga, ir liūdna, kai žmonės mane visame pasaulyje pažįsta kaip Barbę. Žmonės tikrai mano, kad esu Babė.“


Rašyti komentarą...
B
Bobutė
2020-09-11 11:24:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kurioj foto jinai be makiažo? Kažkaip neįžiūriu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų