Garsenybės ryžosi netikėtam žaidimui: jausmai ėmė viršų

„Tokią moterį įsimylėčiau iš pirmo žvilgsnio. Taip ir padariau. Vėl iš naujo įsimylėjau savo žmoną“, – taip apie savo žmoną, žinomą aktorę Valdą Bičkutę, dalyvavusią ir laimėjusią intelektualiame vaidmenų žaidime „Mafija“, kalbėjo jos sutuoktinis, dramaturgas Mindaugas Valiukas. Prieš pusmetį susituokusi pora, ganėtinai retai matoma viešumoje, savaitgalį nepraleido progos apsilankyti ištaigingame vakarėlyje, rašoma pranešime spaudai.

17

Sostinės viešbutyje „Imperial Hotel & Restaurant“ vykęs renginys sudomino ne tik Valdą Bičkutę su vyru Mindaugu Valiuku, bet ir atlikėjas Indrę Launikonytę ir Rasą Kaušiūtę, laidų vedėją Žygimantą Stakėną, „Vaidilos teatro“ direktorių Gediminą Jankų.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsenybės ryžosi netikėtam žaidimui: jausmai ėmė viršų

„Sveikiname prisijungus prie mafijos šeimos“, – tokiais žodžiais kaskart naujus veidus pasitinka vakaro organizatoriai ir vedėjai. Fone skambanti paslaptinga muzika, ant stalų išdėliotos juodos kaukės ir fotoaparatų blykstės – visa tai kuria paslaptingą ir azartišką atmosferą. Vis daugiau dėmesio sulaukiantis netradicinis laisvalaikio praleidimo būdas jau turi nemažą būrį nuolatinių dalyvių, tačiau kiekvieną kartą pasipildo vis naujais veidais.

Viena aktyviausių šio žaidimo gerbėjų galima laikyti dainininkę Indrę Launikonytę. Žinoma moteris sakė, esanti gana išranki pramogoms, laisvo laiko beveik neturinti, todėl dėmesingai renkasi, kaip leisti savo vakarus. „Mafija“ atlikėją intriguoja dėl žaidimo pobūdžio, galimybės ugdyti tam tikras asmenines savybes, pakilios atmosferos bei renginio metu patiriamų emocijų. „Turiu prisipažinti: nemėgstu apsimetinėti. Visgi, scena artistą išmoko kone visko. Tikrai yra buvę, jog scenoje norisi verkti, tačiau šypsaisi, dainuoji ir šoki žiūrovui. Žaidžiant šį žaidimą man teko padirbėti su savimi, išeiti iš komforto zonos: supratau, jog ir aš galiu meluoti, apsimesti ir dar taip, kad kiti patikėtų. Gal kam nors tai yra kasdienybė, tačiau man tokios situacijos suteikia adrenalino“, – savo įspūdžiais apie vaidmenų žaidimą dalijosi I. Launikonytė.

REKLAMA

Kaip pasakojo vienas iš pramogos organizatorių ir vedėjų, „Mafia Club International” įkūrėjų Laimonas Diškevičius, psichologinio žaidimo populiarumas visame pasaulyje negali blėsti dėl vienos pagrindinės priežasties: čia tiesiog nėra ribų tobulėjimui. „Daugybė įvairiausių scenarijų, galimų ėjimų ir netikėtų baigčių, kad net žaidus „Mafija“ keletą metų, tenka sau pripažinti, kad yra kur tobulėti. Ir šis faktas motyvuoja. Smagu, kad Lietuvoje pavyko atrasti savitą stilių, savas žaidimo taisykles ir nuostabią intelektulių žmonių bendruomenę, kurie neleidžia sustoti“, – sakė L. Diškevičius, rinkoje lyderiaujančios „Mafija“ žaidimus organizuojančios įmonės, vadovas.

Aktorė Valda Bičkutė prisipažino, jog „Mafijos“ stiliaus žaidimus jai yra tekę žaisti dar studijų metais: būsimiesiems aktoriams tai buvo puikus trenažas. „Kontroliuoti savo elgesį, jausti partnerius, kokybiškai blefuoti, stebėti ir skaityti kūno kalbą, greitai orientuotis situacijoje ir žaibiškai priiminėti sprendimus“, – naudingus įgūdžius, kurių galima išmokti dalyvaujant psichologiniame žaidime, kalbėjo Valda. Žinoma aktorė neslepia, kad jos profesija tam tikra prasme yra tobulas blefas: aktorius sukuria iliuziją, įtaigos dėka perduoda norimas mintis ir emocijas. „Būtent tai, ko ir reikia žaidžiant „Mafija“ žaidimą“, – įsitikinusi V. Bičkutė, iškovojusi pergalę „Mafia Club International” renginyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų