i. launikonytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „i. launikonytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „i. launikonytė“.

Netikėtos permainos ir iki širdies gelmių sujaudinusi žmonos dovana Farai – „Didžiajame šou burbule“ pasipylė staigmenos

Kiekvienas sekmadienis „Didžiojo šou burbulas“ dalyviams tampa vis emocingesnis – ne išimtis buvo ir vakar diena, kai TV3 ir TV3 Play žiūrovus jie pakvietė kartu pakeliauti laiku. Scenoje dalyviai paruošė įspūdingiausius pasirodymus skirtingų dešimtmečių tema. Net keli dalyviai atskleidė tokias savo puses, kurių niekuomet anksčiau nėra parodę, o Aleksandras Ivanauskas-Fara sulaukė ypatingos žmonos staigmenos.
2021-04-26

Rizikos grupei priklausantis dirigentas Katkus: nereikia ligų iškelti į viešumą, reikia tyliai savimi rūpintis

Šalyje jau antrą mėnesį besitęsiantis karantinas neabejotinai pakeitė daugelio žmonių kasdienybę. Kol vieni skundžiasi apribotomis laisvėmis, kiti mėgaujasi pagaliau galėdami daugiau laiko skirti sau ar šeimos nariams. Vienas jų – dirigentas, prof. Donatas Katkus. Jam karantino laikotarpis – nuostabus metas užsiimti knygos rašymu, pakeisti gyvensenos įpročius, siekiant sustiprinti imunitetą ir net patinginiauti, rašoma pranešime spaudai.
2020-05-10

Garsenybės ryžosi netikėtam žaidimui: jausmai ėmė viršų

„Tokią moterį įsimylėčiau iš pirmo žvilgsnio. Taip ir padariau. Vėl iš naujo įsimylėjau savo žmoną“, – taip apie savo žmoną, žinomą aktorę Valdą Bičkutę, dalyvavusią ir laimėjusią intelektualiame vaidmenų žaidime „Mafija“, kalbėjo jos sutuoktinis, dramaturgas Mindaugas Valiukas. Prieš pusmetį susituokusi pora, ganėtinai retai matoma viešumoje, savaitgalį nepraleido progos apsilankyti ištaigingame vakarėlyje, rašoma pranešime spaudai.
2019-03-04

Viešumoje – tikra retenybė: apie sunkią ligą prabilęs magas A. Stonys pasirodė su mylimąja

Naktis mieste… Bunda mafija! Ši frazė bene geriausiai nusako Lietuvoje sparčiai populiarėjantį žaidimą, pavadinimu „Mafija“. Praėjusį savaitgalį šią intelektualią pramogą išbandė atlikėjų pora Indrė Launikonytė ir Vladas Kovaliovas bei iliuzionistas Arvydas Stonys su širdies drauge Jolanta. „Imperial Hotel & Restaurant“ vykęs ištaigingas vakaras buvo paskutinis šio sezono „Mafija“ žaidimo vakaras. Prabangiame viešbutyje buvo galima išvysti elegantiškus vyrus bei ištaigingas damas.
2018-05-14

Atlikėja I. Launikonytė prabilo apie širdies draugą V. Kovaliovą

Gerą nuotaiką ir optimizmą spinduliuojanti atlikėja Indrė Launikonytė artėjant vasarai savo gerbėjus žada nudžiuginti nauja savo kūrybos daina. Tuo tarpu pavasariškas dienas Indrė neretai leidžia studijoje: kaip pritariančioji vokalistė padeda savo scenos partneriui ir širdies draugui Vladui Kovaliovui įrašinėti naująjį albumą „Aš čia gyenu“. „Šiame albume mane bus galima išgirsti kaip pritariančiąją vokalistę, tačiau laukiu jo kaip savo – į albumą sudėta daug mano kūrybinių idėjų, be to, kiekv...
2018-04-16

Garsūs svečiai atskleidė sveiko ir stilingo gyvenimo taisykles

 Sekmadienio vakarą keliautojas, lektorius, knygų autorius Darius Radkevičius su vilniečiais dalinosi savo kelionės po Mustango karalystę įspūdžiais. Pasiklausyti kelionės, po itin retai lietuvių lankomą kraštą, įspūdžių atvyko stilistė Violeta Malevska, plaukų meistras Robertas Danilevičius, bankininkė Laura Prušinskaitė, advokatė Eglė Mockienė ir kt. Belaukdami lektoriaus paskaitos renginio svečiai turėjo galimybę išvysti dviejų dalių mados namų „Vanmoda“ vilnos paltų kolekciją.
2016-12-12

Dainininkė Indrė Launikonytė sužibėjo spalvingoje fotosesijoje

Energingoji atlikėja Indrė Launikonytė tapo dizainerės Aušrinės Juknaitės („AJ Studija“) šios vasaros lino kolekcijos fotosesijos veidu. „Iš karto sutikau dalyvauti šiame projekte, nes visuomet labai mėgau fotografuotis, o praeityje liko neįgyvendinta svajonė būti drabužių kolekcijos fotomodeliu“, – sako visada besišypsanti dainininkė. Indrė buvo atvira: jos niekada nežavėjo drabužiai iš lino, kol ji nepamatė A.Juknaitės sukurtų drabužių.
2016-07-26

„Lietuvos balso“ sceną bandys užkariauti V. Kovaliovo mergina

Kokybiškiausio LNK televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ premjera jau netrukus – pirmąjį rudens šeštadienį, rugsėjo 7-ąją, 19.00 val. Pirmieji dalyviai projekto mokytojams Donatui Montvydui, Katažinai Nemycko, Ingai ir Arūnui Valinskams bei Merūnui Vitulskiui bandys įrodyti, kad balsas – stipriausias ginklas konkurencingoje „Lietuvos balso“ kovoje. „Muzika visada bus šalia manęs. Ar liūdna, ar linksma.
2013-08-26
Į viršų