Garsenybės pasipiktino: „Eurovizijos“ balsavimas nuvylė

Trečiadienio vakarą suskambo jau septintoji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida. Šiandien scenoje kaunasi aštuoni vieni už kitą stipresni dalyviai.  Bet tik keturi atlikėjai triumfavo, o kiti turėjo palikti konkursą. Tik šį kartą balsavimo rezultatai sukėlė kaip niekad didelę pasipiktinimo audrą. 

121

Paaiškėjo, kad į pusfinalį patenka šie keturi atlikėjai: Aistė Pilvelytė, Sasha Song, Greta Zazza ir Ieva Zasimauskaitė. Tokio šanso neteko grupė E.G.O., Edgaras Lubys, Gražvydas ir Lolita Zero. Būtent dėl Gyčio Ivanausko iškritimo sukilo garsenybės, kurios šeštadienį skatino palaikyti šį ekstravagantišką pasirodymą pristačiusį aktorių. Nors socialinėje erdvėje palaikymas buvo didžiulis, balsų neužteko, kad Lolita išliktų.

Tai sužinojusi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu rėžė: „Eurovizijos“ šiais metais nebežiūrėsiu. Ačiū, viso gero“.

Komisijoje šiandien sėdi kaip visuomet kompetetingi profesionalai: „Eurovizijos“ komentatorius Darius Užkuraitis, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, operos solistė Nomeda Kazlaus ir muzikos pasaulio atstovas Gediminas Zujus.

Didysis „Eurovizijos“ atrankos finalas įvyks Klaipėdoje kovo 11-ąją. Būtent tą lemtingą dieną paaiškės, kuris atlikėjas keliaus į Kijevą, Ukrainą.

(121 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Septintoji „Eurovizijos“ atrankos transliacija

Ieva Zasimauskaitė

Pirmoji į atrankos sceną lipo Ieva Zasimauskaitė. Atlikėja komisijai ir žiūrovams pristatė jau ne kartą girdėtą lyrišką dainą „You saved me“. Tiesa, merginos balsą paveikė nedraugiški lietuviški žiemos orai.

„Tikrai vertinu Ievą, vis tik manyčiau, kad liga girdisi. Yra intonacijų problemų, nėra įtaigos, bet tai žmogiška. Tai įrodymas, kad balsas – gyvas instrumentas. Tikiuosi, kad kitą kartą orai jums nepakenks. Linkiu, kad būtumėte sveika“, - komentavo N. Kazlaus.

„Gaila, kad Ievos balsas šiandien ne toks sveikas, koks galėtų būti. Nors žmogaus vidus jaučiasi ne tik balse. Šita daina man paliko įspūdį, ji kitokia. Kai Ieva pasveiks, tikiu, kad yra didelė tikimybė, kad ji padarys kontrastišką kulminaciją, kas kūrinį padarytų „euroviziniu“, - teigė G. Zujus.

REKLAMA

„E.G.O.“

Netrukus į sceną lipo grupės „E.G.O.“ vaikinai, kurie atliko jaunatviškumu spindinčią dainą „My story“.

„Man patinka šito pasirodymo choreografija, tai grupė, kuri pagalvoja, kaip turi atrodyti ekrane“, - vertino R. Zilnys.

Grupei kritikos negailėjo „geležiniu“ vadinamas G. Zujus: „Daina „eurovizinė“, atitinka standartus, bet jūs vis kartojate tą patį, neturite kontrastų, bangų įvairovės. Jei pasidalinę tą dainą trise vystumėte nuo ramesnio iki trankesnio atlikimo, ji suskambėtų visai kitaip.“

Greta Zazza

Atlikėja Greta Zazza į sceną žengė lydima apsinuoginusių šokėjų. Mergina pristatė „Like I love you“.

„Noriu labai pasveikinti. Ryškus balsas, įdomi asmenybė, užtikrintai jaučiatės. Turime viską, ko reikia „Eurovizijai“. Turiu patarimą, kad rankų teatrą galėtumėte pratęsti. Išnaudokite šią idėja, ji gerai žiūrisi. Norėčiau girdėti daugiau seksualumo vokale“, - kalbėjo N. Kazlaus.

„Mes neturime lietuviškosios Rihannos. Jūs galite ja būti. Jūs drąsiai elgiatės. Sunku patikėti, kad jūs ant scenos prieš kameras buvote tik keletą kartų“, - stebėjosi R. Zilnys.

Lolita Zero

Šiame etape Lolita Zero žiūrovus nustebino mažesniu kiekiu drabužių. Apdarus nusiplėšė ne tik šokėjai vaikinai, bet ir pati atlikėja. Galiausiai scenoje Lolita liko stovėti tik su auksiniu triko.

„Šiame kontekste, ką mes turime šiandien, norėtųsi, kad jūsų drabužiai būtų kokybiškesni. Kol kas matome pigias medžiagas, kurios kelia tam tikras mintis apie parodiją. Sveikinu, kad kažkokia naujovė įvyko“, - teigė N. Kazlaus.

Aistė Pilvelytė

Gausių ovacijų susilaukė „Eurovizijos“ atrankų veteranė Aistė Pilvelytė su daina „I‘m like wolf“.

„Aistės daina – pretendentė į finalą. Tai daina, kuri gali važiuoti į Kijevą atstovauti Lietuvai. Šita daina man Aistei tinka. Kūrinys geras, atlikėja gera – manau, kad tai yra rimta paraiška ateičiai“, - dėstė D. Užkuraitis.

REKLAMA

„Savita daina, o Aistė joje puikiai tinka. Yra mažai išorinių efektų, viskas einama per atlikėjo vidų. Pačioje pradžioje norėjosi daugiau intonacijos“, - pastebėjo N. Kazlaus.

„Aš neseniai pirkau kavą ir bandeles, o pardavėja man pasakė, kad į „Euroviziją“ reikia siųsti ne Lolitą Zero, o Aistę Pilvelytę“, - keistą istoriją atsiminė R. Zilnys. – „Vienintelis priekaištas yra pats vizualinis dainos perteikimas. Vienintelis patarimas, kad ta drama nevirstų gąsdinančiu dalyku. Tai absoliučiai vienintelė kliūtis, kuri gali jums sukliudyti“, - mąstė R. Zilnys.

„Man labai smagu, kad Aistė pasirinko tokį kelią. Šiandien ji išlaikė įtampą, dainos kilimą, neperspaudžiant. Labai profesionalu, pabaiga netradicinė – net šiurpuliukai perbėgo“, - susižavėjęs kalbėjo G. Zujus.

Edgaras Lubys

Edgaras Lubys atliko dainą „Could it be?“. Šįkart dalyvis atsisakė daug dėmesio sulaukusio „robotuko“ šokio.

„Vienas dalykas, kuris sukasi mano galvoje – Edgaras perkando vieną tiesą – nereikia bijoti atrodyti keistai. Yra riba tarp keista ir juokingai. Šią savaitę man pasirodymas buvo geresnis. Ši daina turi kažką, ji įsimena, tikrai mielai dar pasiklausyčiau šios dainos. Tiesa, konkurencija vis stiprėja, nežinia, kaip čia bus“, - vertino R. Zilnys.

„Noriu pagirti už tobulą intonavimą. Neturiu jokių priekaištų. Tiesa, manau, kad reikėtų pagalvoti apie pasirodymo pabaigą“, - pastebėjo N. Kazlaus.

Sasha Song

Didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje jau savo jėgas išbandęs Sasha Song ir vėl siekia pergalės. Scenoje vaikinas kartu su komanda atliko teigiamai užburiančią dainą „Never felt like this before“.

„Ši daina yra mano viena iš favoričių šiemet. Stiprioji šio pasirodymo pusė – optimizmas ir, žinoma, pats atlikėjas“, - vertino D. Užkuraitis ir atkreipė dėmesį į dalyvių aprangą – jo nuomone, reikėtų pokyčių.

„Šitą kūrinį aš puikiai įsivaizduoju kaip reklaminį, dainoje yra teigiamų emocijų“, - pastebėjo R. Zilnys.

REKLAMA

Gražvydas

Paskutinis į sceną lipo Gražvydas su daina „Paint the sky blue“.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2017-02-19 14:54:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aišku viskas, kas jau seniai surežisuota Giržado - važiuos i eurovizija zazza, tai akivaizdu, ir nereikia zmoniu apgaudineti su visuo siuo fiasko, sugedes teatras ir korupcija...Grazinkite pinigus zmonems uz balsavima, kokia teise turite skatinti balsuoti zmones ir paskui neatsizvelgti i nuomone? KORUPCIJA!!!!! SEKMES LRT GIRZADUI IR VISAM SUGEDUSIAM TEATRUI - DEL TOKIU ZMONIU DAROSI GEDA, KAD ESU LIETUVIS!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų