Garsenybės įvertino eurovizinę dainą: pasakė, ką galvoja

Visą savaitę Lietuvos pramogų pasaulyje virė aistros dėl to, kuris atlikėjas laimės nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojo titulą ir gegužės mėnesį keliaus į Tel Avivą.

64

Kol vieni atlikėjai dainavo nuogi duše, kitus garsiai reklamavo jų vadybininkai. Tiesa, bene ramiausiu dalyviu viso konkurso metu išlikęs Jurijus Veklenko (28) susižėrė maksimalius komisijos ir žiūrovų balsus ir užsitikrino vietą didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje.

(64 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėjai įvertino Jurijaus Veklenko dainą

Pasiteiravome kitų šalies atlikėjų, kuriems bent kartą buvo suteikta galimybė vykti į didžiąją „Euroviziją“ ir atstovauti Lietuvai, ką jie mano apie J. Veklenko dainą „Run With the Lions“ ir jo pasirodymą.

Vaidas Baumila: „Jis to vertas“

2015-aisiais Vienoje su atlikėja Monika Linkyte pasirodęs dainininkas Vaidas Baumila tąkart užėmė 18-ąją vietą. Kartu su juo scenoje stovėjo ir pats Jurijus – jis buvo vienas iš keturių pritariančiųjų vokalistų.

Atlikėjas tvirtino, kad „Eurovizijos“ atrankų intensyviai nestebėjo ir nesekė, tačiau dainos jam atrodė itin stiprios šiais metais.

„Nesidomėjau, nes neturėjau laiko, bet, kai vyko pusfinaliai, pradėjau žiūrėti. Favoritų neturėjau, visi atrodė stiprūs, daug dainų labai patiko. Viena iš jų – Jurijaus daina. Man jo daina labai patiko, superinė, graži, ir, kiek žinau, ši daina patiko tikrai ne man vienam... Ne vienas atlikėjas į ją kėsinosi ir pats būčiau net ją dainavęs“, – juokėsi Vaidas.

V. Baumila, paklaustas, ar dar kartą ryžtųsi dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, sakė, kad kol kas tokių minčių neturi.

Atlikėjas patarimų J. Veklenko dalinti nenorėjo – pasak Vaido, jis geriausiai gali patarti tik pats sau.

„Nežinau, koks atlikėjas norėtų, kad jam patarimus dalintų. Aš pats to nemėgstu, žinau pats geriausiai, kaip pasidaryti per tiek metų, bet jei Jurijus manęs paklaustų – aš mielai jam pasakyčiau. Mano nuomone, pasirodymas geras, jis puikiai apsirengęs, dainuoja savo stiliumi ir taip turi dainuoti ir ne kitaip“, – sakė jis.

REKLAMA

„Patardamas aš galiu kalbėti tik apie save, o ne apie jį. Aš nesu žinovas, vieną kartą ten buvau, aš gerai patūsinau. Mano patarimas – tegul toliau bėgioja maratonus, kaip tai darė Vienoje. Jis kiekvieną rytą tai darė, sportavo. Jis turi labai gerą režimą, discipliną, man tai labai patiko. Jis nei per daug švenčia, yra susitelkęs, žino savo vertę ir išlaukė savo momento ir štai, jis jį turi. Jis yra vertas“, – skėlė dainininkas.

Ieva Zasimauskaitė: „Jam reikia mūsų palaikymo“

Pasiteiravus, ką apie J. Veklenko dainą mano praėjusiais metais Lietuvai garbingai „Eurovizijoje“ su daina „When We're Old“ atstovavusi Ieva Zasimauskaitė, ši tvirtino, kad kūrinys jai paliko didelį įspūdį.

„Girdėjau jo dainą, man labai patiko. Esu tikra, kad jam labai pasiseks „Eurovizijoje“. Stiprus kūrinys, tikrai pateks į finalą“, – sakė Ieva.

Mergina tvirtino, kad tokiame dideliame konkurse atlikėjui svarbu išlikti ramiam ir susikaupti. Būtent to ji ir palinkėjo Jurijui.


Rašyti komentarą...
G
Gugugaga
2019-03-23 23:09:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Monikos marijos fanas butu AKD issiunte populiaresni bent butume su mm geriausiu atveju finale 20 vieta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų