„Fotošopo“ karalius: susipažinkite su pakvaišusiu Kendall Jenner gerbėju

Jei manėte, kad pasaulyje ir taip jau per daug Kardashianų šeimos narių, jums teks nusivilti, nes jų klanas tik didėja. Vis dėlto paskutinis realybės šou žvaigždžių šeimos narys neturi mėlyno kraujo, tačiau skelbiasi esąs jaunėlės Kendall Jenner dvynys.

38

Suaugęs vyras dalinasi savo ir jo „dvynės sesės“ nuotraukomis socialiniame tinkle „Instagram“, kur jo sekėjų skaičius kyla it ant mielių. Savo paskyroje šmaikščiomis „fotošopu“ pagamintomis nuotraukomis vyras dalinasi nuo liepos mėnesio, o užsienio žiniasklaida jau nerimsta. Vis dėlto pasaulinė šlovė jo nedomina, nes, kaip pats sako „DailyMail“, tėra paprastas, linksmas „bičas“.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: „Fotošopo“ karalius: susipažinkite su pakvaišusiu Kendall Jenner gerbėju

„Aš esu normalus vyras, kuris yra pasidaręs šaunią karjerą ir turi daug pamišusių draugų. Mėgstu skaityti horoskopus, rašyti dienoraštį ir būti neprofesionaliu modeliu“, - pasakoja nuotraukų autorius. Jo humoro jausmas pastebėtas dar vaikystėje, kai jis nuolat krėtė pokštus savo sesei.

„Aš pasirinkau Kendall Jenner, nes ji yra didelė žvaigždė, jos nuotraukoms socialiniuose tinkluose surenkant milijonus. Man kol kas nepavyko pasiekti tokių skaičių“, - teigia Kirby‘is, taip pat pasidžiaugęs, jog Kendall taip pat yra mėgėja papokštauti.

Išvysk šio vyruko tikrai pralinksminsiančius darbus: 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų