„Forbes“ paskelbė įtakingiausių garsenybių sąrašą Pirmauja pokalbių laidų žvaigždė Oprah

Žurnalo „Forbes“ skelbiamame įtakingiausių garsenybių sąraše dvejus metus iš eilės antrąją vietą užėmusi buvusi televizijos pokalbių laidų vedėja Oprah Winfrey trečiadienį pagaliau iškopė į jo viršūnę, o apskritai pirmajame dešimtuke atsidūrė šešios moterys ir keturi vyrai.

Tai buvo jau penktas kartas, kai O.Winfrey, dabar valdanti savo privatų televizijos kanalą, iškilo į kasmet „Forbes“ skelbiamo 100 įtakingiausių garsenybių sąrašo viršūnę.

Antroji šįkart liko dainininkė Lady Gaga, o žemesnes pozicijas užėmė kino režisierius ir prodiuseris Stevenas Spielbergas  bei dainininkės Beyonce ir Madonna.

„Nėra nė vieno kito, kuris pasižymėtų tokiu pastovumu ir įtaka", – sakė „Forbes“ tinklalapio atstovė Dorothy Pomerantz.

„Yra tik trys žmonės, kurie buvo kiekviename mūsų sąraše nuo 1999 metų: Oprah, (radijo laidų vedėjas) Howardas Sternas ir Stevenas Spielbergas“, – pridūrė ji.

Pernai „Forbes“ sąrašą vainikavusi dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez šiemet smuktelėjo į 12-ąją poziciją.

REKLAMA

Per metus nuo 2012-ųjų birželio 77 mln. dolerių (202,3 mln. litų) uždirbusi O.Winfrey nėra daugiausia uždirbanti garsenybė.

Šis titulas atiteko Madonnai, kuri susižėrė 125 mln. (328,4 mln. litų), tačiau „Forbes“ nurodė, jog O.Winfrey buvo pripažinta įtakingiausia dėl savo pozicijų Holivude ir dalyvavimo spaudoje, televizijoje bei socialiniuose tinkluose.

Nors Lady Gaga dėl klubo sąnario operacijos buvo priversta nutraukti savo gastroles, per pastaruosius 12 mėnesių ji uždirbo 80 mln. dolerių (210,2 mln. litų). Šios pajamos kartu su gerbėjų armija ir didelio masto dalyvavimo socialiniuose tinkluose dainininkei užtikrino antros įtakingiausios garsenybės statusą.

„Ji tebėra milžiniška jėga popmuzikoje. Netgi kai ji nekoncertuoja, žmonės apie ją kalba ir skleidžia gandus“, – aiškino D.Pomerantz.

S.Spielbergas, per praėjusius metus uždirbęs 100 mln. dolerių (262,7 mln. litų), tapo aukščiausią poziciją šiame „Forbes“ sąraše užėmusiu vyru, aplenkdamas septintoje vietoje likusį roko dainininką Joną Bon Jovi, teniso čempioną Rogerį Federerį  ir popmuzikos dainininką Justiną Bieberį. Pastarasis, tapęs jauniausiu šių metų „Forbes“ sąrašo nariu, sugebėjo prasimušti į pirmąjį dešimtuką, užėmęs 9-ą poziciją.

Į sąrašą pirmąkart patekusi 23 metų dainininkė Taylor Swift buvo šešta. Pirmajame dešimtuke taip pat minima „Emmy“ laureatė televizijos pokalbių laidų vedėja Ellen DeGeneres.

„Forbes“ sąrašas grindžiamas garsenybių pajamomis, įskaitant gautas už gastroles, knygas, kontraktus, reklamas, filmus ir turto likutį. Be to, kiekvienos garsenybės rinkodaros statusą įvertino Kalifornijoje įsikūrusi rinkos tyrimų bendrovė "E-Poll'.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų