Filmo „Vienas namuose 3“ berniukas užaugo: nebeprimena mielo padaužos

Visi lietuviai sutiks, legendinis filmas „Vienas namuose“ yra palikęs gilų pėdsaką mūsų atmintyje. Nors pirmosios šio kultinio filmo dalys susilaukė daugiausiai dėmesio ir ovacijų, trečioji „Vienas namuose“ kino juostos dalis (jau be M. Culkino) irgi pateko į mėgstamiausių filmų sąrašą.

16

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaip pasikeitė filmo „Vienas namuose“ aktoriai?

Ar žinojote, kad šio 1997-ųjų metų filmo pagrindiniu veikėju turėjo būti Macaulay‘is Culkinas? Planai žlugo, mat aktorius metė karjerą kino industrijoje, todėl vaidmuo atiteko Alexui D. Linzui. Tuo pačiu buvo nutarta filmą sukurti kitaip iš pagrindų – todėl visus personažus įkūnijo kiti aktoriai nei anksčiau.

Filmavimo darbai vyko Čikagoje, JAV. Tiesa, filmas buvo įvertintas neigiamai – kritikai šiam kino kūriniui skyrė „Auksinės avietės“ nominaciją už blogiausią metų filmą. Alexas D. Linzas – tai jaunas aktorius, kuriam atiteko pagrindinis šio filmo vaidmuo. Šiandien vaikinui 26-eri, savo kino karjerą Alexas baigė 2007-aisiais.

Berniukui karjeroje pagrindinis vaidmuo buvo atitekęs ir „Disney“ filme „Max Keeble's Big Move“. Pamatykite, kaip šis mielas berniukas užaugo į jauną vyrą:

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaip šiandien atrodo filmo „Vienas namuose 3“ berniukas?


Rašyti komentarą...
J
Jonas Tamaliūnas
2016-08-14 17:10:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mieli tv3, neberašykit straipsnių
Atsakyti
-1

.
...
2016-08-15 10:25:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
o ta prasme staripsniai gali būti susiję tik su tragedijomis ir liūdnomis temomis? Atsigaukit žmonės, jau ir taip negatyve gyvenat, šitokie straipsniai bent kai kuriems iš mūsų primena vaikystę ir nostalgiją.
Atsakyti
0

t
titas
2016-11-29 10:07:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
kurkit serijas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų