Figūros pokyčiai: Selena Gomez vos per metus akivaizdžiai sulieknėjo

Visai neseniai Niujorką sudrebino vienas galingiausių, laukiamiausių ir madingiausių renginių pramogų pasaulyje – „MET Gala 2016“. Ši puota vadinama metų mados įvykiu, kurio metu raudonuoju kilimu žengia ryškiausios žvaigždės.

42

Šio renginio metu nemažai dėmesio buvo skirta žvaigždžių drabužiams bei figūros pokyčių aptarinėjimui. Bene karščiausia vakaro tema buvo akivaizdžiai pakitusios atlikėjos Selenos Gomez kūno linijos.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Figūros pokyčiai - Selena Gomez prieš metus ir dabar

Dainininkė pasirinko taškuotą „Louis Vuitton“ suknelę su odiniais motyvais, ji atrodė gana kukliai ir neišsiskiriančiai. Tačiau apkalbų ji vis dėlto susilaukė, tik ne dėl stiliaus, o dėl pokyčio.

Mat praėjusių metų „MET Gala“ puotoje Selena nors ir buvo ryškesnė, ji buvo ir gerokai putlesnė. Užsienio portalai akimirksniu pasidalino atlikėjo figūros pokyčiais, nuotraukų galerijoje galite išvysti, kaip dainininkė atrodė prieš metus ir šiemet.

(68 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Niujorką sudrebino vienas madingiausių renginių pramogų pasaulyje – „MET Gala 2016“

Per praėjusius metus S. Gomez teko nemažai nuveikti. Mergina ne tik aktyviai koncertavo, įrašinėjo naujus kūrinius bei filmavosi vaizdo klipams, bet ir kėlė paskalų bangas apie naujus romantiškus santykiu su vis kitu vaikinu. Galbūt toks spartus gyvenimo ritmas merginą paskatino sulieknėti?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų