„Eurovizijos“ pusfinalyje – nesklandumai: po skaudžių kritikos kirčių į sceną lips antrąkart

Šį šeštadienio vakarą žiūrovus prie televizijos ekranų subūrė paskutinis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų pusfinalis. Šiandien paaiškės, kurie 4 atlikėjai keliaus į finalą, įvyksiantį vasario 23 dieną.

101

Kaip ir praėjusį kartą, taip ir šiandien čia pasirodys daugybė žinomų veidų, kuriuos pristatys laidos vedėjai Gabrielė Martirosianaitė ir Giedrius Masalkis.

(101 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 2-asis „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalis

Antrojo pusfinalio metu ant scenos lips Šarūnas Mačiulis, Aldegunda, Soliaris & Foreign Souls, Allen Chicco, Jurgis DID & Erica Jennings, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Jurijus, Monika Marija, Živilė Gedvilaitė, „Original copy“, Paola Hart ir „MaNNazz“. Ir nors kai kurie atlikėjai sulaukė tik pagyrų, buvo ir tokių, kuriems teko skaudūs komisijos kritikos kirčiai.

Atlikėjos Paolos Hart pasirodymas šį vakarą sužavėjo ne visus.

„Net pirmi garsai, pirmas intervalas – jau nešvarus. Veidas nieko nesako, akys nieko nesako. Kai kurie garsai gražūs, bet neturi konteksto. Labiausiai man užkliuvo tai, kad ištisai buvo nešvaru. Chaotiškas jūsų pasirodymas“, – neslėpė operos solistė S. Stonytė.

Panašiomis pastabomis dalijosi ir muzikologas Ramūnas Zilnys. „Aš tikrai nebūčiau toks griežtas, manau, kad iš šio pasirodymo gali išsivynioti labai graži idėja. Tiesa, pirmame etape, Paola, jūs dainą sudainavote gerokai geriau. Panašu, kad tiesiog neištraukiate. Atrodo, kad šiandien nesusidorojote su kūriniu“, – pastebėjo ir R. Zilnys.

Tiesa, vėliau G. Martirosianaitė pridėjo, kad atlikėjos pasirodymo metu įvyko techninių nesklandumų, todėl jos pasirodymas bus kartojamas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų