„Eurovizijos“ palaikymo koncerte A. Pojaviui surinkta daugiau nei 30 tūkst. litų

 Lietuvos atstovas 2013-ųjų „Eurovizijoje“ Andrius Pojavis naujai pristatė nacionalinę atranką laimėjusią dainą „Something“, garantavusią jam teisę pasirodyti gražiausių Europos dainų konkurse. Naują dainos versiją buvo galima pamatyti A. Pojavio paramos koncerte „Būkime kartu“, kurį sekmadienį transliavo LRT televizija.

Padėti Lietuvos atstovui pasirengti gegužę vyksiančiam konkursui galima buvo trumpaisiais telefonais viso koncerto metu. Kelias valandas trukusio koncerto metu žiūrovai atlikėjo pasiruošimui suaukojo daugiau nei 31 tūkstantį litų.

Su Andriumi scenoje gyvai dainavo visas būrys žinomų atlikėjų, iš kurių du – jau stovėję didžiosios „Eurovizijos“ scenoje – pernai Azerbaidžane tai daręs Donatas Montvydas ir 2009-aisiais Maskvoje pasirodęs Sasha Song.

Paramos koncerte išvydome ir Andriaus tėvą, pasirodysiantį su kaimo kapela iš Jurbarko.  Palaikyti Andrių Pojavį scenoje kvietė ir Monika Linkytė, grupė Gerai gerai & Miss Sheep. Gros LRT grupė, vadovaujama Dainiaus Pulausko. Koncertą ves Andrius Rožickas.

Pernai vykusiame Donato Montvydo palaikymo koncerte surinkta apie 60 tūkstančių litų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų