„Eurovizijoje“ – pirmoji I. Zasimauskaitės staigmena: atskleidė, kada žiūrovai išvys suknelę

Lietuviai jau su didžiausiu nekantrumu laukia „Eurovizijos“. Todėl nenuostabu, kad kiekvieną dieną pasirodo vis daugiau naujienų.

9

Šį savaitgalį žiniasklaidoje pasirodė informacija apie tai, kad Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė jau parodė suknelę, su kuria šturmuos didžiąją „Eurovizijos“ sceną.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmoji I. Zasimauskaitės diena „Eurovizijoje“

Tiesa, ši žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija yra neteisinga, nes, kaip patikino visa Ievos komanda, suknelę, su kuria ji pasirodys scenoje, žiūrovai išvys tik pasirodymo metu. Todėl žiniasklaidoje skelbta informacija – neteisinga.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ievos Zasimauskaitės repeticijos akimirkos

Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ startuos gegužės 8 dieną pirmajame pusfinalyje.

„Eurovizijoje“ šiemet dalyvaus 43 šalių atstovai. Dainų konkurso finalas Lisabonoje vyks gegužės 12 dieną, o pusfinaliai – 8 ir 10 dienomis.

tv3.lt primena, kad šeštadienio rytą Ieva išskrido į Lisaboną.

Kartu išvyko ir dar kelios šeimos – Ievos vadybininkė Rasa Micachienė su vyru ir dukra Paule, kurią Ieva vadina savo talismanu, pritariančioji vokalistė Akmėja Bruzgienė su antrąją vietą atrankoje laimėjusiu vyru Jurgiu ir jųdviejų dukra, taip pat „When We‘re Old“ dainos autorius Vytautas Bikus su žmona Gintare bei vos mėnesio jųdviejų dukrele.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų