„Eurovizijoje“ nugalėjusios švedės gyvenimas – kitoks: stebina pokyčiais, prisipažino apie netradicinę orientaciją

2012 metais su daina „Euphoria“ Eurovizijoje nugalėjusi švedė Loreen, kurios tikrasis vardas – Lorina Zineb Nora Talavi, po pergalės konkurse iš scenos niekur nedingo. Moteris išleido dar keturis albumus ir šiuo metu ruošiasi penktojo išleidimui. 

Dainininkei nesvetimas ir politinis aktyvizmas. Dar „Eurovizijos“ konkurso metu ji buvo vienintelė dalyvė, susitikusi su žmogaus teisių aktyvistais Azerbaidžano sostinėje Baku. Tąkart atlikėja sulaukė kritikos iš Azerbaidžano vyriausybės, nes „tokie renginiai neturėtų būti supolitinti“. 

2012-aisiais dalyvaudama Baltarusijoje vykusiame festivalyje Savianski Bazaar, Loreen susitiko su politinio kalinio Ales Bialatski žmona bei šalies žmogaus teisių aktyvistais ir nepriklausomais žurnalistais. 

2013-taisiais atlikėja tapo Švediškojo komiteto Afganistanui ambasadore ir apsilankė Kabule ir Yaskin Bala kaimelyje, kur padėjo statyti mokyklą. Loreen yra du kartus laimėjusi Krištolinį gaublį – šis apdovanojimas suteikiamas už vaikų teisių ir edukacijos gynimą. 

Bėgant metams atlikėja gerbėjus ne kartą stebino šukuosenos pokyčiais. „Eurovizijos“ scenoje ilgais veidą dengiančiais plaukais su kirpčiukais, tačiau vėliau ji plaukus nusikirpo visiškai trumpai ir vienu metu net buvo pakeitusi jų spalvą – tapo blondine. Dabar Loreen vėl grįžo prie ilgų plaukų, kuriuos dažnai pina į kasytes. 

Pokyčių yra ir atlikėjos asmeniniame gyvenime – 2017 metais Loreen atskleidė esanti biseksuali: „Daug žmonių sutelkia dėmesį į seksualumą, orientaciją. Meilė yra daug daugiau. Aš įprastai sakau „meilė yra ten, kur ją randi“. Aš atvira meilei ir jei rasiu ją su moterimi ir tai atrodys teisinga – tai ir bus teisinga,“ – kalbėjo atlikėja. 

Kurti Loreen nesustoja ir pandemijos metu – portalui expressen.se atlikėja papasakojo, visą dėmesį skirianti naujų dainų įrašymui. 

 

 


Rašyti komentarą...
h
hkl
2021-05-18 09:53:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
homovizija o kažkada to nebuvo dar 2000 metų pirmame dešimtmetyje buvo gera eurovizija. Jokio prikibusių vaivorykštinių nebuvo.
Atsakyti
0

P
Pilietė rinkeja
2021-05-18 15:07:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jei aš atrasiu meilė su sunim ar katinu, bus puiku ir normalu. O gal su eržilu?
Atsakyti
0

T
Tv 3 dvokia
2021-05-18 11:38:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lezbes tokios baisios
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų