„Eurovizija“ garsenybių akimis: konfliktas dėl Aistės Pilvelytės ir kritika dainoms

Šį šeštadienį paaiškės, kas atstovaus Lietuvai didžiausiame muzikiniame šou „Eurovizija“, o dėl kelialapio į Ukrainą kaunasi septyni atlikėjai. Intriga išlieka didžiulė, nes, daugelio manymu, finale nėra aiškaus lyderio, todėl laimėti gali bet kuris.

38

Arši diskusija išlieka ir tarp garsių žmonių, kurių nuomonės dėl atlikėjų smarkiai skiriasi. 

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Septyni nacionalinės „Eurovizijos“ finalininkai: susipažinkite

Saugirdas Vaitulionis

Aštrialiežuvis marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis atidžiai stebėjo „Eurovizijos“ atrankas, todėl išreiškė tvirtą nuomonę. Žymus vyras finale turi kelis favoritus, tačiau tarp jų nėra atlikėjos Aistės Pilvelytės, kuriai pažėrė daug karčios kritikos.

„Aš labai tikiuosi, kad į konkursą niekas neišsiųs Aistės Pilvelytės, nes aš tikrai nenorėčiau, kad Lietuvai atstovautų pikto ir nelaimingo veido moterėlė, į kurią žiūrint kyla klausimas: „Nu kokio nelaimingumo, vargšele, tu esi?“. O ta arogancija užmuša galutinai.

Absoliutus negatyvas ir kančia veide. Toks jausmas, kad žmogus nekenčia pasaulio ir visko, ką daro toje scenoje. Gal ir klystu, bet man susidaro toks įspūdis. Ir šiaip jau reikėtų turėti savigarbos ir savikritikos - 9 kartas... Svarbiausia nebalsuokit iš gailesčio“, - skėlė S. Vaitulionis.

REKLAMA

Didžiausias simpatijas jis skiria jauniausiai dalyvei Paulai, teigdamas, jog mergina turi labai daug potencialo. „Manau, kad vienintelė, į kurią galima žiūrėti ir klausyti, yra Paula“, - sako jis.

Palaikymo neslepia ir ekstravagantiškajai Lolitai Zero, kuri atrankų metu iškrito, tačiau po surengto balsavimo grįžo tiesiai į finalą. Saugirdas mano, kad Lolita kuria šou, apie kurį kalbėtų visa Europa.

„Todėl tai tikrai nebūtų blogiausias variantas. Gabrielius Vagelis dainuoja nuostabiai, bet klaikiai prašovė su stilistais. Apie likusius neverta net kalbėti“, - sako Saugirdas Vaitulionis.

Katažina Zvonkuvienė

Grupės „Pop Ladies“ narė Katažina Zvonkuvienė šiuo metu visą dėmesį skiria maždaug trijų mėnesių dvynukams, todėl pripažįsta, kad šiais metais „Euroviziją“ stebėjo nenuosekliai. Visgi savo favoritus dainininkė turi – tai grupė „Fusedmarc“, Gabrielius Vagelis ir Aistė Pilvelytė. Kaip sako garsi moteris, ją šiais metais sužavėjo įdomūs, alternatyvūs sprendimai, muzika.

„Norėčiau visus vertinti pozityviai, nes finale gausu kūrybingų, talentingų žmonių, bandančių naujoves. Labai sveikintina, kai atlikėjai ieško naujų kelių“, - sako Katažina.

Vokalo mokytoja dirbusi moteris pabrėžia, kad „Eurovizijoje“ reiktų suderinti gerą dainą ir šou, mat tik su vienu iš elementų tikrai nepavyks.

„Negali būti tik gerai balsą valdantis atlikėjas, kai daina apie nieką. Arba kai šou užgožia tiek dainą, tiek jos atlikimą, todėl klausant per radiją gali būti sunku įtikti gerbėjams“, - mano moteris, savo emocingumu girianti atlikėją Gabrielių Vagelį. Jį atlikėja seniai pažįsta, todėl neslepia simpatijų, žavisi jo dėmesį prikaustančiu pasirodymu.

„Aš jam asmeniškai parašiau, kad mano ausiai ir akiai gražu matyti ir girdėti tokią emocingą dainą. Matosi, kad jis gyvena scenoje, nepervaidina. Suvaidintomis emocijomis gerbėjų neapgausi“, - sako Katažina.

Ji pastebi, kad „Eurovizijoje“ galima daug pasiekti tiek su liūdna, tiek su itin trankia daina, tačiau svarbu rasti tai, kas „užkabintų“.

REKLAMA

„Daina turi būti įsimintina, ypatinga, išgyventa, paliesti kiekvieno klausytojo širdį. Svarbiausia, atlikėjas pats turi ja tikėti“, - sako Katažina.

Gitanas Nausėda

Ekonomistas Gitanas Nausėda išduoda, kad nacionalinę „Eurovizijos“ atranką pradėjo stebėti maždaug nuo vidurio. To užteko, kad pavyktų susidaryti bendrą vaizdą ir atrasti naujų favoritų.

„Šiais metais žavi pakilęs atlikėjų lygis. Puikiai prisimenu laikus, kai išeidavo mergina su paklode ir dainuodavo abejotinus tekstus pro šalį. Dabar, kad ir ką bepasiųstume, gėdos tikrai nepridarys. Gal ir nelaimės, bet gėdos tikrai nepadarys“, - mano ekonomistas.

Šiame finale jis turi net tris favoritus – tai Greta Zazza, Gabrielius Vagelis ir grupė „Fusedmarc“. Gitanas komplimentus skiria ir Aistei Pilvelytei, pasidžiaugęs, kad šiais metais atlikėja atsikratė senojo įvaizdžio.

„Bent pirmus metus dainuoja ne balkaniškas dainas. Taip pat žavi jos atkaklumas ir tikslų siekimas, galiausiai, ji tikrai graži moteris“, - mano ekonomistas.

Kadangi jaunystėje Gitanas priklausė chorui, jis pastebi, kad atlikėjos Lolitos Zero pasirodyme „važiuojama“ pro šalį.

„Man „Eurovizijoje“ svarbiausia yra daina, todėl negaliu klausyti, kai atlikėjas neintonuoja. Žinoma, šou turi būti, tačiau jei daina bus bloga, vargu ar taps nugalėtoja. Jei daina puiki, galima visiems pasistengti dėl pasirodymo ir sulaukti gerų rezultatų“, - pabrėžia Gitanas, pastebėjęs, kad šiais metais atlikėjai kiek stipresni nei jų dainos. 

Ekonomistas taip pat išduoda, kad šiais metais padarys tai, kam anksčiau pinigų pagailėdavo – balsuos už savo favoritus.

Kęstas Rimdžius

Stilistas Kęstas Rimdžius pripažįsta, kad šiais metais nebuvo aktyvus žiūrovas, tačiau nuomonę turi. Tik paklaustas, ar turi favoritų, vyras sušuko: „Fusedmarc“.

„Norėčiau, kad mes išsiųstume scenos profesionalus, kurių daina moderni, o vizualizacija šiuolaikiška. Pripažinkime, bet jie atrodo profesionaliausiai“, - sako žymus stilistas.

REKLAMA

Simpatijų jis negaili ir Lolitai Zero, dėl kurios iškritimo atrankų metu nuoširdžiai nuliūdo. Nors Kęstas neišreiškia nuomonės dėl Lolitos galimybių laimėti, jis pasirodymą vertina kaip reiškinį, kuris kelia nuotaiką.


Rašyti komentarą...
h
hele
2017-03-13 10:18:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prie ko cia zvonke bunke Uzknysa vien ta jos roza su begemoto ziotimis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų