• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Balandžio 8-ąją Erika ir Merūnas Vitulskiai paminėjo ypatingą progą. Pora atšventė 11-ąsias vestuvių metines. Jiedu augina du sūnus  –  Ajų ir  Herkų, kurie yra it tėvų atspindžiai.

15

Balandžio 8-ąją Erika ir Merūnas Vitulskiai paminėjo ypatingą progą. Pora atšventė 11-ąsias vestuvių metines. Jiedu augina du sūnus  –  Ajų ir  Herkų, kurie yra it tėvų atspindžiai.

REKLAMA

Erika ir Merūnas Vitulskiai dalyvavo TV3 televizijos laidoje „Gero vakaro šou“, kurioje pasirodė kartu su vaikais. Tiesa, dar prieš laidą moteris papasakojo apie savo atžalas bei šeimos pagausėjimą.

Naujienų portalui tv3.lt E Vitulskienė prabilo ir apie artėjančią šventę, kurią minės su visa šeima: „Mamos diena būna visus metus. Mamos nereikia užmiršti visus metus. Aišku, kad viena gražiausių metuose švenčių – Mamos diena. Tą dieną mes prisimename mamas, važiuojame pas jas į svečius ir valgome pietus. Šeimą labiausiai suartina – susėdimas prie stalo. Taip ją ir paminime. Vaikai taip pat pasveikina: apkabinimai, bučkiai, piešiniai. Duoda tai, ką gali duoti tokio amžiaus vaikai.“

Erika pasakojo, jog jos vaikai yra labai skirtingi. „Labai keista, kad šeimoje yra du vaikai ir jie yra visiškai skirtingo charakterio. Juokaujame, kad vienas yra Merūnas, o kitas – Erika. Vyresnėlis yra labiau į vyrą. Jis mėgsta fantazuoti ir yra labiau į meninę pusę, o Herkus yra labiau konkretesnis ir tikslesnis, kuris turi padidintą teisybės pusę“, – kalbėjo pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak Erikos, jaunesnysis sūnus yra labiau šeimos žmogus, kurį juokais pavadina „ūkininku“.

„Vaikai spręs patys, kuo nori tapti užaugę. Ajus sakė, kad jis norėtų eiti dirbti į NASĄ, o Herkus – labiau linkęs į sportą. Bet pastebiu, jog jis yra labiau toks šeimos žmogus. Juokais jį vadiname „ūkininku“. Jis blyną iškeps, sumuštinį suteps ir viską padės. Vienas bus labiau toks į mokslinę pusę, o kitas – šeimos žmogus“, – atskleidė E. Vitulskienė.

REKLAMA

Paklausta, kaip jie šeimoje sprendžia iškilusius nesutarimus, pašnekovė tikino, jog jų namuose nekalbadienių nebūna: „Mes labai daug kalbame ir jiems aiškiname. Viską kalbame apie moralines vertybes ir aiškiname apie tai, ką galima supykus pasakyti ir ko – ne. Viską sprendžiame per kalbėjimą. Vaikai daug dalykų nežino, todėl jiems aiškiname.“

O kuris – Merūnas, ar Erika – namuose yra griežtesnis? Pasak pašnekovės, tvirtą ranką šeimoje turi būtent ji: „Aš esu namuose tas blogasis policininkas.“

Baigdama pokalbį apie artėjančią Mamos dieną bei sūnus, Erika užsiminė ir apie šeimos pagausėjimą: „Visada sakome, jog norime trečio vaiko – mergaitės. Tik jai dar gal nėra dabar metas, bet faktas, kad pasvajojame.“

„Gero vakaro šou“  trečiadieniais, 19:30, per TV3!

su pagarba - Vita Liugaite,keramike
su pagarba - Vita Liugaite,keramike
Labai gerbiu ir zaviuosi sia puikia,kulturinga,darnia seima. Ji gali buti pavyzdziu visoms Lietuvos seimoms. Bukit visi sveiki,gerais zmonemis isauginkit savo zavius sunelius,gyvenkit meileje ir darnoje. Linkiu Judviem kad Apvaizda atsiustu ir padovanotu nuostabia dukryte,nes Jus to verti! Bukit laimingi ir mylintys amzinai!
Sėkmės gražiai tvirtai šeimai Erikai Mirūnui ir Jų suneliam Te saugo Jus Dievulis
Kodel apie Valinska neleidziat komentuoti?Ot demokratija,dar drista juoktis is kitu saliu,geriau patyletu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų