Erica Jennings atvirai: teko išsirinkti – duetas namuose arba scenoje

Talentingai, Lietuvos muzikos pasaulyje jau daugiau nei dešimtmetį žinomai atlikėjai Ericai Jennings gyvenimo šiandien galėtų pavydėti ne vienas. Dainininkė gali garsiai didžiuotis mylinčiu vyru, trimis nuostabiais vaikais ir sėkminga karjera. Jau šį vakarą TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ moteris atviraus apie laimingos santuokos receptą, įkvėpimą muzikai bei scenos išbandymus šeimos židiniui.

32

Naujasis gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ sezonas – dar labiau intriguojantis. Žiūrovai ir toliau kiekvieną sekmadienį išgirs atvirus pokalbius su ryškiausiomis asmenybėmis bei jų neeilines ir dar niekur negirdėtas išpažintis.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Erica Jennings atvirai: teko išsirinkti – duetas namuose arba scenoje

Šiais metais E. Jennings ir jos sutuoktinis Jurgis Didžiulis atšventė jau dešimtąsias santuokos metines. „Mes nuo pradžios jutome tą beprotišką meilę, negalėjome nebūti kartu nė minutės, negalėjome atsitraukti vienas nuo kito. Ir dabar ta beprotiška meilė pavirto į gilią meilę, kuri ilgai tęsiasi ir kurioje galima būti savimi“, – laidoje „Raudonas kilimas“ džiaugsis atlikėja.

REKLAMA

Dviejų žymių muzikantų šeima – tikras pavyzdys. Jiedu ne tik myli ir palaiko vienas kitą, bet ir kartu augina tris vaikus. Tačiau E. Jennings laidoje atskleis, kad sėkmingos šeimos paslaptis – labai paprasta.

„Mūsų meilė ir šeima yra tikra. Niekada nevaidinome kad esame tobuli. Mes ginčijamės kaip visi. Bet esame labai atviri vienas kitam, net jeigu tai ir skaudu kartais“, – atviraus E. Jennings.

Dainininkė tikins – pora džiaugiasi turėdama galimybę auginti vaikus Lietuvoje. Ericos ir Jurgio sūnūs jau lanko mokyklą, o visai neseniai gerbėjams pranešę žinią apie šeimos pagausėjimą, jiedu jau sūpuoja dukrytę Gaia Maria.

„Ji yra stebuklinga mergaitė. Jurgis ją tiesiog įsimylėjo. Su berniukais jis kaip tėvas yra griežtesnis, bet su mergaite manau viskas bus kitaip“, – laidoje „Raudonas kilimas“ pasakos atlikėja.

Nuoširdumu ir paprastumu paperkanti moteris Lietuvoje geriausiai žinoma kaip grupės „Skamp“ narė, tačiau kartu su J. Didžiuliu buvo sukūrusi ir muzikinį duetą „The Ball and Chain“, kuris tapo tikru iššūkiu šeimai. „Kuo labiau augo dueto populiarumas, tuo daugėjo streso namuose. Ir mums reikėjo išsirinkti – ar duetas namuose, ar scenoje“, – atviraus E. Jennings.

Apie lemtingą pažintį su vyru, romantiškus vestuvių prisiminimus, išbandymus šeimoje auginant vaikus, Lietuvą, muziką ir nelengvą karjeros kelią bei tolimesnius projektus E. Jennings pasakos jau šiandien 18 val. gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas".

Antrajame gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ sezone – dar daugiau atvirų ir nuoširdžių pokalbių su ryškiausiomis Lietuvos ir užsienio asmenybėmis. Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios turi ką papasakoti.

„Raudonas kilimas“ – sekmadieniais 18 val. per TV3!

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų