Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
38
Justė Arlauskaitė-Jazzu (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Garsi šalies atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu balandžio 23-iąją, minėjo savo gimtadienį, dainininkei suėjo 31-eri. 

38

Garsi šalies atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu balandžio 23-iąją, minėjo savo gimtadienį, dainininkei suėjo 31-eri. 

REKLAMA

Po intensyvaus koncertų bei darbų televizijoje maratono, Justė atsitvėrė tylos siena ir buvo išvykusi su mylimuoju Donatu Ivanausku atsikvėpti į Filipinus.

Panašu, kad moteriai atotrūkis nuo darbų išėjo į naudą. Neseniai feisbuke atlikėja pasidalijo kadrais, kuriuose ji išties pasikeitusi.

Moteris vėl grįžo prie juodos plaukų spalvos. Portalui tv3.lt moteris sakė, kad daug dirba, todėl negali skirti laiko sau, o šviesi plaukų spalva reikalauja daug priežiūros.

REKLAMA

„Tiesiog ataugo plaukai, neturiu laiko sau, grįžau iš Filipinų, nuėjau į kirpyklą ir pasilikau prie savo senosios spalvos, tiek to meno“, – juokėsi moteris.

Šie metai Jazzu gyvenime yra ypatingi: jie paženklinti įsimintinais įvykiais, paieškomis ir atradimais, aštriais išgyvenimais bei nauja kūrybine pradžia: „Planuoju koncertus, prižiūriu savo restoraną, o save esu pamiršusi. Iš tikrųjų dirbau net ilsėdamasi ir supratau, kad visgi neturėjau normalių atostogų. Grįžau tiesiai į darbus, kurių yra labai daug.“

Neseniai gimtadienį atšventusi Justė pasakojo, kad jį sutiko artimųjų apsuptyje: „Atšvenčiau labai smagiai, prieš skrydį į Lietuvą, Filipinuose mus užklupo žemės drebėjimas. Tai pasako daug apie mano gyvenimą. Grįžusi į Lietuvą susitikau su draugais, jie mane nustebino vakariene mūsų mylimoje vietoje, gavau daug gėlių ir dovanų.“

Emocinė krizė

Visai neseniai Justė atvirai pasidalijo savo mintimis bei išgyvenimais, kuriuos teko jai patirti. Garsi atlikėja neslėpė, kad po kelių savaičių egzotiškoje šalyje ji suprato, kad gali laisvai ir atvirai kalbėti apie patirtus emocinius išbandymus.

REKLAMA
REKLAMA

„Pastarieji pusė metų man buvo labai sunkūs. Aš neatsimenu, ar kada nors tiek dirbau, tačiau tai ne skundas. Aš dievinu savo darbą, nes gyvenu muzikoje. Esu laiminga ir kasdien garsiai dėkoju už šią nuostabią dovaną. Ir jei tik dirbčiau, kurčiau, būtų tikrai viskas nuostabu. Bet ne, taigi negali viskas būti paprasta.

Aš per pusę metų visiškai susivalgiau emociškai. Išgyvenau kūrybinį, įkvėpimo procesą, visiškai neturėjau sienų, buvau atvira, pažeidžiama, sakyčiau netgi silpna, nes viską atiduodavau albumo įrašams, repeticijoms tarp Vilniaus ir Londono, pasiruošimui arenoms. Ir, matyt, kai esi visiškai švari ir atlapa širdimi, pradeda lipti aplinkos šiukšlės. Tai taip ir atsitiko“, – dėstė J. Arlauskaitė.

Emocinių išbandymo metą išgyvenusi Jazzu taip pat pasidalijo, ką jai teko patirti: „Aš patyriau psichologinį spaudimą ir smurtą, su kuriuo susitaikyti nepavyks niekada ir niekam. Dažnai man žmonės sako: „Juste, kodėl tu šitaip reaguoji, duok durniui kelią“, „Nekreipk dėmesio“ ir kitas sparnuotas frazes. Ne, to nebus. Per šitiek metų scenoje aš išmokau daug – kaip reikia nekreipti dėmesio irgi išmokau. Bet visuomet yra „bet“.

REKLAMA
REKLAMA

Šį kartą aš išsigandau gyventi, man atsinaujino panikos priepuoliai, negalėjau miegoti, dinginėjo balsas, puoliau į visišką depresiją. Aš tiesiog išsigandau gyventi tarp baisių, labai baisių žmonių. Galvojau, kad žmones pažįstu gerai, kad puikiai skiriu gėrį nuo blogio, ir staiga realybė smogė tiesiai į paširdžius. Ir dabar, gulint hamake, galėčiau sakyti: „Viską pamiršau, tai nesvarbu, nereikia sureikšminti“. Bet aš tiesiog toliau bijau. Bijau dvigubų standartų, bijau tų, kurie tūkstančiais būrėsi į grupes ir diskutavo, kaip sugriauti mano karjerą ir gyvenimą, bijau agresijos“, – atvirai rašė atlikėja.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų