Rašyti komentarą...
Reto baisumo moteris.
slikstyne,ir ko tu cia pirpini i ta Lietuva ir taip daug tokiu ddddddddddddddd,gydykis kol nekainuoja
Ir vėl apie tą patį...Justė viešas asmuo, tokiu atveju turėtų neskaityt komentarų. Gaila,kad ji nesupranta,jog pati iššaukė agresiją nepripažinus žmonių nuomonės apie nepatikusią dainą.Aš buvau šoke kai skaičiau jos rašytus komentarus. Tai buvo taip pat baisus emocinis smurtas skirtas liaudžiai.Moteris talentiga pasirodė visom prasmėm. Užjaučiu, bet manau pati kalta..
Faina panele. Sekmes jums.
Originali, graži moteris. Labai talentinga. O būti stipria ir nepriimti negatyvo išmokys laikas.
Juste,nekreipk demesio i kvailius.Lietuvoj tokiu daug ir jie ne tik tave kritikuoja o visus is eiles.Lietuviai bjauri tauta,jeg galetu vienas kitam gerkle prakastu...O jegu tu nebeiskesi ,spruk is ten ,kaip padariau tai as.Sekmes tau grazuole!
Nesuprantu koks jusu visu reikalas,kaip Juste nusikirpo plaukus ar nusidaze. Jai zmogus jauciasi gerai nuskusta galva tai koks kieno reikalas. Plaukai uzauga.
Atsiaugink savo plaukus, mažiau maivykis ir būsi tikrai nuostabi, nes turi puikų balsą. O dabar ką čia išdarinėji su savimi, sunku patikėti, taip elgiasi nebent psichiškai nesveikos personos. Taip save išdarkyti tai dar sugebėti reikia. Būk tokia meili ir graži, kaip buvai prie Somovo.
Pati gražiausia 5 -ta nuotrauka,neatsižiūriu@Nijolė Ir man ta nuotrauka pati graziausia
Į viršų