Eltono Johno buvusi prakalbo apie santykius: buvo palikta prieš vestuves

Pasaulinė mega muzikos žvaigždė Eltonas Johnas jau kelis dešimtmečius puoselėja jausmus savo mylimajam Deividui Furnishui, tačiau vyrui teko išgyventi ne vieną meilės dramą, kol rado tą vienintelį.

17

Buvusi atlikėjo sužadėtinė Linda Hannon atvėrė savo širdį ir papasakojo, kad Eltonas ją paliko prieš pat vestuves.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eltono Johno buvusi prakalbo apie santykius: buvo palikta prieš vestuves
 

Portalui „Mirror“ Linda atskleidė, kad likus vos kelioms savaitėms iki vestuvių, atlikėjas pranešė, kad jos neves. Po dviejų metų draugystės, jai pasipiršęs Eltonas suprato, kad jos nebemyli.

Moterį toks vyro sprendimas šokiravo, tačiau ji prisipažino, kad visgi kažką nujautė: „Jis tapo labai tylus ir irzlus, artėjant vestuvėms buvo lyg nesavas.“

Buvusi sužadėtinė pasakojo, kad atlikėjas bandė pasitraukti iš gyvenimo: „Jis prigėrė migdomųjų ir atsuko virtuvėje dujų čiaupą, gerai, kad buvo praviras langas ir viskas baigėsi laimingai.“

Kovodamas su savimi, po kelerių metų Eltonas vedė kitą moterį – inžinierę Renate Blauel. Po ketverių metų sutuoktiniai išsiskyrė, o atlikėjas viešai prisipažino, kad yra homoseksualus.

Po 24-erių metų draugystės su D.Furnishu, 2014-aisiais pora oficialiai įteisino savo santykius.

Nors Eltonas Johnas yra vienas sėkmingiausių atlikėjų, kurio dainas moka įvairiausių kartų atstovai, jo asmeniniame gyvenime buvo gausu iššūkių.

Vienas jų – nesibaigiantys barniai su motina, 2017 metais mirusia Sheila Farebrother.

Pasirodo, kad barniai tarp Sheilos ir Eltono vyko daugybę metų, todėl moteris mirė taip ir neišvydusi savo anūkų – aštuonmečio Zachary ir šešerių Elijah.

Apie tai užsienio žiniasklaidai prabilo buvęs Eltono vadybininkas Johnas Reidas.

Pasirodo, kad legendinis dainininkas susipyko su savo motina tada, kai šis atleido savo vadybininką Johną, o ji atsisakė su juo nutraukti ryšius. Johnas atleistas buvo todėl, kad neva nutekino slaptą informaciją.

Tiesa, Johnas lankėsi net 90-ajame Sheilos gimtadienyje, kuris nepraėjo be skandalų – kadangi Eltonas šventėje taip ir nepasirodė, moteris nusprendė pasamdyti į jį panašų vaikiną.

Vis dėlto net ir toks motinos akibrokštas ryšių su sūnumi nesugadino, mat būtent tada jiedu susitaikė.

 

 

 


Rašyti komentarą...
k
kokia
2019-06-04 08:19:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
graudi istorija,dabar verksiu visą dieną.......
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų