Eltonas Johnas pavers „Ir velnias dėvi „Prada“ miuziklu

Popmuzikos superžvaigždė Eltonas Johnas ketvirtadienį pranešė sugrįžtantis į Brodvėjų ir sukursiantis miuziklą pagal populiarųjį filmą ir romaną „Ir velnias dėvi „Prada“.

Naujajam miuziklui muziką parašys pats E.Johnas, o už tekstus bus atsakingas humoristas Paulas Rudnickas, dažnai rašantis žurnalui „The New Yorker“.

„Perkurti „Ir velnias dėvi „Prada“ muzikiniam teatrui yra labai smagu“, – sakė muzikantas pranešime ir pridūrė, kad daugiau informacijos, kada pasirodys miuziklas, bus paskelbta vėliau.

„Esu didžiulis šios knygos ir pagal ją sukurto filmo gerbėjas bei milžiniškas mados pasaulio entuziastas. Nekantrauju suleisti savo muzikinius dantis į šį populiariosios kultūros gabalą“, – sakė britų muzikantas.

Nors į Brodvėjų patekti yra itin sunku net ir žinomiems vardams, E.Johnas jau įrodė, kad kurti miuziklus jam sekasi puikiai.

Kompanijos „Disney“ animacinio filmo „Liūtas Karalius“ adaptacija pateko į istoriją kaip pirmasis pasirodymas, Brodvėjuje surinkęs 1 mlrd. dolerių. Be to, šis miuziklas yra trečias ilgiausiai Brodvėjuje rodomas muzikinis spektaklis.

REKLAMA

Taip pat sėkmingi buvo ir jo kurtas miuziklas pagal Giuseppe Verdi operą „Aida“ bei miuziklas „Bilis Eliotas“ (Billy Elliot – The Musical). Pastarasis po itin sėkmingo pasirodymų maratono Londono Vestendo rajono scenose buvo uždarytas pernai.

2006-aisiais pasirodžiusiame filme „Ir velnias dėvi „Prada“ vaidino Meryl Streep ir Anne Hathaway. Šioje juostoje pasakojama apie įtakingą mados žurnalo redaktorę, kuri tironiškai vadovauja savo jaunai, bet ambicingai asistentei.

Šis didžiulės sėkmės viso pasaulio kino teatruose sulaukęs filmas buvo pastatytas pagal Lauren Weisberger romaną tuo pačiu pavadinimu. Ši rašytoja anksčiau ilgą laiką dirbo „Vogue“ vyriausiajai redaktorei Annai Wintour, tačiau niekada nėra patvirtinusi, kad tą romaną įkvėpė sukurti jos buvusi šefė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų