• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kalnų liūtas nužudė vyrą, kuris bandė išgelbėti savo brolį nuo žiauraus užpuolimo.

Kalnų liūtas nužudė vyrą, kuris bandė išgelbėti savo brolį nuo žiauraus užpuolimo.

REKLAMA

21 metų Taylenas Brooksas kartu su jaunesniuoju broliu Wyattu žygiavo atokioje Šiaurės Kalifornijos vietovėje. Pora ieškojo elnių ragų šėryklų El Dorado vietovėje, kai juos užpuolė laukinis žvėris, pranešė „The Mirror“.

Wyattui pavyko išsigelbėti tik su rimtomis veido ir kaklo žaizdomis, deja, jo brolis Taylenas neišgyveno. Gedinti šeima pasidalijo artimųjų brolių nuotraukomis.

„Visi esame sugniuždyti tragiškos Taylen netekties, tačiau dėkingi, kad Wyatt vis dar yra su mumis, ir puikiai žinome, kad viskas galėjo baigtis dar blogiau“, – rašė šeima.

Išsigelbėjęs nuo užpuolimo, Wyattas paskambino į policiją ir pranešė apie mirtinus brolio sužalojimus. Jis papasakojo, kad pastebėjo kalnų liūtą likus kelioms akimirkoms iki to, kai jis juos užpuolė.

REKLAMA
REKLAMA

Per siaubingą išpuolį liūtas žandikauliais apglėbė vieno iš brolių veidą ir prispaudė jį prie žemės. Taylenas pradėjo mušti liūtą, o Wyattas stengėsi išsilaisvinti iš jo gniaužtų – galiausiai pajudėjo, kol atsidūrė ant liūto.

REKLAMA

Gyvūnas ėmė nagais draskyti Wyatto liemenį, todėl jaunuolis atleido savo gniaužtus, kol liūtas išsilaisvino ir nukreipė savo mirtiną dėmesį į Taylen'ą, prikišo žandikaulius prie jo kaklo ir parbloškė jį ant žemės. Wyattas, jau smarkiai sužeistas į veidą, bandė mušti gyvūną, kad išlaisvintų vyresnįjį brolį, tačiau gyvūnas ir toliau laikė įsikibęs Tayleno kaklą.

Grįžęs į stovintį automobilį paskambinti pagalbos telefonu 911, Wyattas nuvažiavo į vietą, kur buvo palikęs brolį, bet jo nerado, kol vėliau policija, apieškojo vietovę ir rado liūtą, klūpantį šalia Taylano negyvo kūno. Po šūvio liūtas pabėgo, palikdamas pareigūnams laisvą kelią.

REKLAMA
REKLAMA

Brolių šeima papasakojo, kad vaikinai mėgo veiklą lauke, pavyzdžiui, medžioklę ir žvejybą, kuria užsiimdavo beveik kasdien. Taylenas, kuris kartu su tėvu dirbo dažydamas namus ir kapodamas malkas, taip pat buvo aistringas žvejys ir gabus gitaristas.

„Taylenas kartu su tėvu dirbo dažydamas namus ir pjaudamas malkas. Jis mėgo žvejoti ir buvo talentingas gitaristas, sakė jo šeima. Jis buvo labai geros ir švelnios sielos, jo labai trūks visiems, kurie jį pažinojo“, – sakoma šeimos pranešime.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų