Ekstravagantiškoji Shorena: jeigu nori atrodyti, kaip kino žvaigždė – apsirenk ir atrodyk

Iš Gruzijos kilusios atlikėjos Shorenos Janiashvilli nepastebėti sunku. Moteris iš visų išsiskiria ne tik egzotišku grožiu, bet ir neįprastu įvaizdžiu. Jeigu ji dalyvauja vakarėlyje, dėmesys ant raudonojo kilimo – garantuotas. Į Shoreną nukrypsta ne tik fotografų blykstės, bet ir visų renginių svečių žvilgsniai.

8

Atlikėja pasakojo, kad įvaizdį kuria pati ir konsultacijų į profesionalus niekada nesikreipia. „Aš pati sau esu įkvėpimas. Pasižiūriu į save ir žinau, ko noriu šiandien. Nesu kažkokia kūrėja, būna man ir paprastų – treningų, džinsų ar baltų marškinių dienos. Bet kartais tiesiog atkreipiu dėmesį į savo nuotaiką ir žinau, ko aš noriu ir taip apsirengiu“, - savo įvaizdį komentavo Shorena.

Nors daugelio Lietuvos damų ruošimasis į renginį gali užtrukti iki kelių valandų, atlikėja atskleidžia, kad tiek daug laiko jai niekada neprireikia. „Susiruošiu greitai, aš turiu labai daug rūbų“, atskleidė Shorena ir pridūrė: „Kas man patinka, aš tiesiog perku perku perku... Turiu daug nepanaudotų ir panaudotų rūbų, man nereikia daug galvoti – pasiimu, pamiksuoju, viskas yra namuose, renkuosi pagal nuotaiką“. Tačiau moteris juokavo, kad amžina problema „neturiu ką apsirengti“, kartais aplanko ir ją.

REKLAMA

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ekstravagantiškoji Shorena: jeigu nori atrodyti, kaip kino žvaigždė – apsirenk ir atrodyk

Anksčiau labiau mėgusi įvairius aksesuarus, Shorena tikina, kad dabartiniam įvaizdžiui jų reikia vis mažiau: „Mano stilius taip pasikeitė, dabar jį sudaro daug visokių detalių, todėl nebereikia kažkokių ypatingų aksesuarų“.

Moteris nesigaili dėl to, koks jos stilius buvo anksčiau ir peržiūrėjusi senas nuotraukas, nesigraužia: „Jeigu aš taip rengiausi, vadinasi, man taip norėjosi. Koks skirtumas, kaip aš atrodžiau, gal ir baisiai, bet tada taip norėjau, aš žinau, kad man buvo gera“.

Atrasti savitą stilių yra pakankamai sunku, tačiau Shorena atskleidžia pagrindinį dalyką, nuo ko reikėtų pradėti jo ieškant: „Svarbiausia – neriboti savo fantazijos. Jeigu šiandien nori atrodyti, kaip kino žvaigždė, tai apsirenk taip ir atrodyk. Ir nesvarbu, kad šiandien eisi tiesiog išgerti kavos su draugėmis, tai yra visiškai nesvarbu“.


Rašyti komentarą...
e
ech!
2016-11-15 00:26:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
laabai grazi gruziniska mergaite
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų