Eksperimentinis renginys su Brejcha neįvyks: organizatoriai neteko renginio vietos aerodromo direktorius: organizatoriai neįvykdė sutarties sąlygų

Penktadienį turėjęs įvykti „Karnavalas-eksperimentas su Boris Brejcha“ – atšauktas. Renginio organizatorių teigimu, jie paskutinę minutę neteko renginio vietos.

Naujieną ketvirtadienio vakarą pranešė patys renginio organizatoriai. Socialiniuose tinkluose jie rašė: 

„Brangieji, mus pasiekė liūdnos naujienos.

Apgailestaujame, bet likus parai iki renginio, kai viskas suruošta, scena jau stovi Dariaus ir Girėno aerodrome, ir sparnai skrydžiui išskleisti, o geros muzikos užtaisas skamba širdyje, mus pasiekia žinia: netekome festivalio vietos.

Mes vis tiek pasimatysime! Šiuo metu deriname naują datą įtemptame Boris Brejcha koncertų grafike. Ją prižadame pranešti artimiausiu metu.

Patikiname, kad bilietai niekur neprapuls – jie galios naujo renginio metu. Depozitai bus sugrąžinti visiems.

Apmaudu. Dėl žinių stygiaus, nenoro įsigilinti į situaciją, o gal – baimės Lietuva nepasitiko šio eksperimentinio renginio kaip kitos šalys“, – rašė organizatoriai.

Visgi, po šiuo įrašu pasipylė daugybė organizatoriais netikinčių žmonių komentarų. Organizatoriai buvo vadinami nepatikimais, sakoma, kad iškart galima buvo tikėtis, jog taip baigsis. 

S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo vadovas Justas Limanauskas naujienų portalui tv3.lt nedaugžodžiavo: „Mes nesame organizatoriai, jums turėtų jie pasakyti kažką. Pas mus yra vieta, kurioje galėjo įvykti tas renginys.

Jie renginio vietos neteko, nes neįvykdė sutarties sąlygų. Daugiau kaip ir nieko negaliu komentuoti“, – sakė J. Limanauskas. 

Šis renginys turėjo tapti pirmuoju tokiu Lietuvoje pandemijos metu. Šį penktadienį, birželio 11 d., surengtas šou, kurio priešaky plačiai žinomas vokiečių didžėjus Borisas Brejcha, turėjo vykti be griežtų apribojimų. Tai įmanoma dėka nuo pirmadienio įsigaliojusio Galimybių paso. 

Anksčiau organizatorių planuoto tyrimo taisyklės nebėra privalomos. Jos tapo rekomendacijomis ir turėjo galioti tik tiems žmonėms, kurie norės jų laikytis. Jie bus priskirti tiriamajai grupei, kuri prieš ir po renginio turės izoliuotis, tyrėjams pateikti duomenis apie Covid-19 testų rezultatus. 

Naujienų portalas tv3.lt bandė susisiekti su karnavalo organizatoriais, tačiau to padaryti nepavyko. 


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-06-11 14:31:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
bėda, dar vieni armonaitės rėmėjai - LSD ir kanapių pardavėjai neteko pajamų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų