Ekonomiką į floristiką iškeitusi laidos moterims vedėja Kristina Rimienė metė sau netikėtą iššūkį

Ekonomikos mokslų daktarė ir verslininkė – taip anskčiau buvo pristatinėjama dabar floriste, dekoratore ir naujos TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja tapusi Kristina Rimienė. Moteris pasakoja senųjų veiklų atsisakiusi siekdama pokyčių gyvenime – norėjo ne tik būti apsupta grožio, bet ir pati jį kurti.

13

Televizijoje anksčiau niekada nedirbusi K. Rimienė jau kurį laiką šmėžuoja jos ekranuose. Visai netikėtai moteris kartu su modeliu Renata Mikailionyte ėmė vesti laidą skirtą moterims.

„Pradžioje buvo labai daug nepasitikėjimo savimi, nes esu naujokė, diletantė. Norėjosi, kad žmonės pamatytų mane kaip floristę, dekoratorę. Iš pradžių galvojome, kad turėsiu savo rubriką, susijusią su floristika. Bet pasitaikė labai šaunus kolektyvas, kuriame aš niekada nebuvau pastumta į šoną, man buvo leista kurti ir bandyti. Taip gavosi, kad ir aš pabandžiau vedėjos amplua“, - šypsodamasi pasakojo moteris.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ekonomiką į floristiką iškeitusi laidos moterims vedėja Kristina Rimienė metė sau netikėtą iššūkį

K. Rimienės teigimu, laidoje žymių moterų gyvenimas bus atskleidžiamas kitu kampu: „Šia laida mes norime palengvinti moterims kasdienybę ir ieškome tokių sprendimų, kaip galima visa tai suderinti, padaryti lengviau, pasirūpinti savo sveikata. Tai bus tarsi patarimų laida, kuria norime įkvėpti keistis, arba padėti rasti geresnius sprendimus kasdienybėje nepriklausomai nuo to, koks jų vaidmuo visuomenėje.“

REKLAMA

Laidos vedėja tapusi moteris kalbėjo, jog ši veikla jai labai patinka ir ji norėtų ją tęsti kuo ilgiau. „Man tai labai patinka – bendrauti su žmonėmis, lankytis pas juos namuose, pažinti juos ne tik tokius, kokius matome televizijoje ar žurnaluose, bet ir suvokti, kad tai yra tokios pačios mamos, moterys, įdomios asmenybės, su kuriomis labai paprasta bendrauti. Tai man naujas dalykas, pradžioje labai stipriai bauginęs, bet dabar taip atrodo, kad visą gyvenimą galėčiau tuo užsiimti“, - juokėsi K. Rimienė.


Rašyti komentarą...
I
IM
2016-10-05 22:45:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai grazi moteris.. ir dar protinga, bei idomi:)
Atsakyti
0

i
2019-01-03 01:27:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėda TV3 už tokias reklamas :(
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų