Eimučio Kvoščiausko parodos pristatymo nepraleido Vitulskis su vaikais: sūnūs – tėvo kopija

Ketvirtadienio vakarą žymius žmonės subūrė aktoriaus Eimučio Kvoščiausko fotoparodos „Knygos laukia žiūrovų“ pristatymas. 

35

Palaikyti kolegos ir draugo bei pamatyti paveikslus atvyko Merūnas Vitulskis su vaikais, Larisa Kalpokaitė, Joringis Šatas ir kiti svečiai. 

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žymius žmonės subūrė aktoriaus Eimučio Kvoščiausko fotoparodos „Knygos laukia žiūrovų“ pristatymas. 

Eimutis Kvoščiauskas tuščias žiūrovų kėdes pradėjo fotografuoti prieš 6 metus. Gastroliuodamas su spektakliais po įvairius Lietuvos teatrus, kultūros namus ir kitas erdves ėmė stebėti, kokios kėdės yra salėse.

Senos, naujos, vintažinės, stilingos, patogios... Kėdės buvo pačios įvairiausios!

„Prieš spektaklį, kai dar salė būdavo tuščia, užlipdavau ant scenos patikrinti, ar visi daiktai vietoje. Repeticijos metu vis mąstydavau, kokie žiūrovai susirinks, kiek jų bus... Šovė mintis užfiksuoti kėdes, laukiančias žiūrovų. Dar prieš pandemiją fotografijos sugulė į parodą. Ir viskas tada sustojo. Lyg būčiau išpranašavęs, kad kėdės ilgai bus tuščios... Nors ir vasara, bet mažais žingsniais teatrai ir koncertai atgyja. Šia paroda noriu paskleisti žinutę – mes visi labai laukiame žiūrovų“, – pasakoja žinomas aktorius.

Per karantiną E. Kvoščiauskas daug mąstė. Jis teigia supratęs, kokia trapi aktoriaus specialybė, kiek daug reiškia žiūrovas ir scena. Į renginį E. Kvoščiauskas sukvietė savo draugus, kurie yra svarbūs jo darbe ar laisvalaikyje.

„Ši paroda skirta žmonėms, žiūrovams, kurių mes labai pasiilgome. Tai lyg duoklė ir pačiai kėdei, jos reikšmei. Teatrai, koncertai, kultūriniai renginiai po ilgos stagnacijos labai laukia žiūrovų. Norėtųsi, kad žmonės vasarą rastų laiko ir aplankytų mylimiausias kultūrines vietas bei taip palaikytų mylimus aktorius“, – sako E. Kvoščiauskas.


Rašyti komentarą...
M
Meistras
2021-06-04 14:52:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neturit kaip reklamutis, tai nors apie vaikus parašo, čia ir kumeliai aišku turi būt, jai pats padarai, o ne kaimynas, ar daugelis, tai ir vaikas turi turėt but panašus į tą kas darė, negi bus panašus į urangutanga
Atsakyti
0

K
Kaiminas
2021-06-05 16:25:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne tik tėvo bet ir mamos,pučiasj nuo mažens
Atsakyti
0

J
JimBeam
2021-06-05 21:17:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai panašūs. Riebūs.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų