• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žinomos šokėjos ir šokių trenerės Eglės Straleckaitės – Domarkienės dukrelei Vakarei suėjo penkeri.

12

Žinomos šokėjos ir šokių trenerės Eglės Straleckaitės – Domarkienės dukrelei Vakarei suėjo penkeri.

REKLAMA

„Pirmasis mažosios jubiliejus buvo toks, kokio ji norėjo – su Disnėjaus personažais ir daugybe svečių“, – su šypsena pasakoja sukaktuvininkės, pakvietusios iškilmėms visus į švenčių studiją „Sugalvokim norą“, mama, rašoma pranešime spaudai.

E.Straleckaitė – Domarkienė patikino – patys ryškiausi Vakarės būdo bruožai – draugiškumas ir noras būti apsuptai žmonių, ne slopsta, o tik stiprėja.

Pašnekovė patikina visada mintyse pasidžiaugdavusi, jog dukrelei už dovanos svarbiau yra įspūdžiai bei bendravimas.

Šįmet kartu su mažąja ir vyru Dominyku Paryžiuje esančiame Disneilende apsilankiusi Eglė pasakoja – įsimintinų akimirkų vaikų svajonių oazėje užteko visiems. Tai natūraliai padiktavo ir pagrindinės Vakarės metų šventės temą, kurią išpildyti padėjo ne tik svečiai, bet ir dekoratorė Monika iš „Biglittleday“.

REKLAMA
REKLAMA

„Vakarė rinkosi aprangą ir aksesuarus, o mes pasistengėme, kad svarbią dieną ją suptų mylintys žmonės“, – sako E. Straleckaitė – Domarkienė.

REKLAMA

Jausminga dukrelė, anot jos, yra atvirai ir linkusi bendrauti, nenorinti ilgai būti viena.

„Tikėjomės, kad Vakarės gimtadienį švęsime ten, kur aš minėjau beveik visas savo sukaktis – tėvelių sode. Jame, mano nuomone, yra tobulas kampelis artimųjų susiėjimui. Bet, dėl oro sąlygų, teko keisti planus ir mus pas save į studiją pakvietė vaikų švenčių organizatorė Greta Buivydytė. Tad, nauja erdvė gimtadieniui suteikė kitokio šarmo“, – pasakoja pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų