• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sausį Vilniaus apygardos prokuratūra atnaujino įkiteisminį tyrimą dėl galimo atlikėjo Egidijaus Dragūno pasipriešinimo policijos pareigūnams. Trečiadienį ši baudžiamoji byla buvo atversta Vilniaus apylinkės teisme. 

7

Sausį Vilniaus apygardos prokuratūra atnaujino įkiteisminį tyrimą dėl galimo atlikėjo Egidijaus Dragūno pasipriešinimo policijos pareigūnams. Trečiadienį ši baudžiamoji byla buvo atversta Vilniaus apylinkės teisme. 

REKLAMA

Ši byla – baudžiamoji, pagal LR BK 286 str.2 d.,138 str.1 d. SEL lyderis kaltinamas pasipriešinimu pareigūnams ir nesunkiu sveikatos sutrikdymu.

Tiesa, tai – ne vienintelė su Dragūnu susijusi byla, šiandien nagrinėjama šiame teisme. Tą pačią dieną nagrinėjama ir byla dėl SELo namo statybų teisėtumo ir savivalės.

Naujienų portalui tv3.lt Vilniaus apylinkės teismo atstovė spaudai sakė, jog viena byla buvo atidėta: „Dėl statybų bylos nesidomėjau, bet dalyvavau dėl baudžiamosios bylos. Žinau, kad neatvyko prokuroras ir kaltinamojo gynėjas. Bylos nagrinėjimas neįvyko ir byla buvo atidėta.“

Primename, jog policija atlikėjo „Bentley“ sustabdė, nes užfiksavo kaip vairuotojas naudojasi telefonu.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto policijos pareigūnai neįtikino atlikėjo, kad šis padarė pažeidimą. Nors, pirminiais duomenimis, E. Dragūnas nebuvo apsvaigęs, tačiau jis pabandė aktyviais veiksmais įrodyti savo tiesą.

REKLAMA

Tik šiek tiek persistengė. Besimuistydamas jis sudavė policijos pareigūnui. Mažiausiai kartą atlikėjas trinktelėjo policininkui į petį. Rankomis ir kojomis buvo suduota ir daugiau smūgių.

Dėl to jis buvo sulaikytas 48 val. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui

E. Dragūnui konfliktai su teisėsaugos pareigūnai nėra naujiena.

Vijosi iki pat namų

2019-ųjų rugsėjo 6-ąją, policijos pareigūnai vijosi E. Dragūno vairuojamą „Lamborghini“, kai šis nepakluso reikalavimui sustoti. Pareigūnams bėglį pavyko sustabdyti tik E. Dragūnui sustojus nuosavo namo kieme.

REKLAMA
REKLAMA

Policijos reikalavimui sustoti tuomet nepaklususiam atlikėjui pareigūnai skyrė dvi nuobaudas. Buvo išrašyti du protokolai: dėl nesustojimo ir policijos teisėtų reikalavimų nevykdymo.

2019 metų gruodį skandalingasis atlikėjas E. Dragūnas išgirdo teismo nuosprendį dėl rugsėjo mėnesio pradžioje įvykusio incidento.

Teisėjas Rolandas Bužinskas teigė, kad į namus vykdamas ir pareigūnams nesustojęs E. Dragūnas įstatymų nepažeidė. Vis dėlto už pareigūnų nurodymų nevykdymą jam skirta 110 eurų bauda.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

2019-ųjų vasarą E. Dragūnas vėl buvo atsidūręs dėmesio centre. Liepos 12-ąją Šilo gatvėje esančius atlikėjo namus apsupo gausios pareigūnų pajėgos. E. Dragūnas tuo metu buvo namo viduje.

Krata vyko dėl neva apgaulingos apskaitos tvarkymo. Ją atliko ekonominių nusikaltimų tyrimų tarnyba.

Girtas prie vairo

2019 metų sausio pabaigoje Selą vėl buvo sustabdę policijos pareigūnai. Atlikėjas ir vėl vairavo neturėdamas tam teisės.

REKLAMA

Prabangų „Mercedes Benz“ automobilį vairuojantį E. Dragūną-SEL sostinėje pastebėjo pareigūnai. Tačiau jo sustabdymas užtruko – kol policija pasivijo jo automobilį, vyras iš jo išlipo ir nuskubėjo į netoliese esančią parduotuvę. Atlikėjo automobilį iš jo perėmė draugas.

Dainininkas teisės vairuoti buvo netekęs jau kurį laiką. 2018 m. rugpjūčio mėnesį jį buvo sustabdžiusi policija Klaipėdoje.

Tąkart girtas E. Dragūnas buvo sulaikytas visai ne atsitiktinai – pareigūnams buvo pranešta apie chuliganiškai važiuojantį kabrioletą. Jo vairuotojas pavojingai manevravo ir lenkė kitus automobilius.

REKLAMA

Ir nors tai, kad yra girtas, atlikėjas neigė (sakė, jog alkoholio matuoklis galėjo parodyti tokius skaičius dėl naudojamų inhaliacinių vaistų), iš tiesų jam nustatytas lengvas girtumas – dėl to atimtas ir vairuotojo pažymėjimas.  

„Žinokite, kad aš tik dabar išėjau iš Klaipėdos ligoninės. Turėjau pūsti į alkotesterį, kurį turiu štai dabar rankoje. Įpūčiau 0,4 promilių. Aš vakar buvau ligoninėje, man bronchitas nustatytas, naudojau inhaliatorių. Aš pats realiai nežinau, kaip čia paaiškinti, važiavau su vaiku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Aš žinau, kad yra viršyta riba, bet aš galvoju, kad čia turbūt yra kažkokie preparatai. Na, žinokite, tokioje situacijoje aš esu pirmą kartą. Buvau sulaikytas Klaipėdoje“, – tuomet kalbėjo E. Dragūnas.

Konfliktas su kovotoju

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 2019-ųjų rudenį „Siemens“ arenoje vyko jau tradicinis „KOK’80“ turnyras. Aistros tąkart virė ir užkulisiuose, kur santykius aiškinosi ir grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas.

REKLAMA

Vienoje kovoje Arnoldas Misiūnas kovėsi su Ivanu Cybulskiu. Tada iškritęs iš ringo A. Misiūnas susidūrė su pirmose eilėse sėdėjusiu E. Dragūnu. Vyrai persimetė keliais žodžiais, bet tuo metu nebuvo įmanoma suprasti, apie ką šie kalbėjo. Vis tik internete po kovos išplitęs vaizdo įrašas rodo, kad tarp jų įvyko konfliktas. Į rūbinę po kovos atėjęs skandalingas dainininkas išplūdo A. Misiūną.

„Tu mane supratai? Aš tave išp**iu į šikną, jeigu tu man dar kažką pasakysi. Tu bl*t, kaip tu man drįsti pid**aste kalbėti. Aš bl*t su nakolkėm, aš autoritetas esu. Aš grįšiu tuoj, tu man b*bį čiulpsi. Supratai mane, pid**ase bl*t? Ar supratai mane? Aš tave išp**iu na*ui. Morališkai belekaip. Supratai bl*t?““, – tada rėkė E. Dragūnas.

REKLAMA

Tarp jo ir kovotojo nuolat stovėjo žmogus, bandęs raminti dainininką. A. Misiūnas šio prašė išvesti E. Dragūną. Matyt dainininką įsiutino kovotojo žodžiai šalia ringo. Savo tiradoje jis pašiepė visą kūną tatuiruotėmis papuošusį A. Misiūną ir bandė parodyti viršenybę.

Selo konfliktą su kovotoju Misiūnu žiūrėkite vaizdo įraše:

Vidutinis girtumas

Muzikos žvaigždė 2016 m. spalio 22-osios naktį apie 2.30 val., Vilniuje, Rinktinės g., iš pravažiuojančio automobilio „Audi“ keleivio pusės pro atidarytą langą iškišo abi rankas ir rodė nepadorius gestus, rėkdamas „čia jums, „mentai“, nekenčiu jūsų“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sustabdžius automobilį ir pareigūnui priėjus prie keleivio pusės, E. Dragūnas parodė pareigūnui nepadorų gestą, o priėjus žurnalistams prie automobilio, jiems buvo parodytas tas pats nepadorus gestas.

Teisę vairuoti dvejiems metams ir dviem mėnesiams Selas buvo praradęs 2015 metų gruodžio 9 dieną. Tąkart atlikėjas neblaivus sustabdytas Vilniuje. Policijos patruliai jį sustabdė Gedimino prospekto ir T. Vrublevskio gatvių sankryžoje.

E. Dragūnui nustatytas 1,65 promilės girtumas. Tai – vidutinis girtumo laipsnis. Atlikėjas buvo nubaustas administracine tvarka. Pagal dabar galiojančius įstatymus jam būtų iškelta baudžiamoji byla už vairavimą išgėrus.

Per vieną teismo posėdį 2017 m., prašydamas grąžinti teisę vairuoti, E. Dragūnas teisėjams dievagojosi, kad iš klaidų pasimokė. Kaip rodo aprašyti E. Dragūno incidentai, garsiam atlikėjui dar reikia mokytis ir mokytis.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų