E. Skrolytė aiškinsis, kaip rūpintis vaikais, kurie girdi širdimi

Vakar, antradienį, gegužės 15-ąją, TV3 televizija visas Lietuvos šeimas kvietė švęsti Tarptautinę šeimos dieną, o jau šį šeštadienį 9.30 val. laida „Mamyčių klubas“ dalins patarimus esamiems ir būsimiems tėčiams bei mamoms į kasdien iškylančius klausimus apie atžalų auginimą. Naujausioje laidoje – atsakymai į klausimus: kaip rūpintis mažyliu, kuris negali girdėti, kaip surasti „pabėgusį“ vaiko apetitą ir kas svarbiausia vykstant į gimdymo namus.

Pirmasis, itin jautrus laidos reportažas pasakos apie tėvų stiprybę ir tikėjimą, kuris daro stebuklus. Apie meilę ir apie vaikučius, kurie negali girdėti, tačiau išgirsta tai, kas sakoma širdimi. Rustės ir Rido tėveliai visą gyvenimą atsimins lemtingąjį savaitgalį, kai įsitikino: jų mažylis Ridas negirdi. Įtarimų šeima turėjo ir anksčiau, tačiau juos išsklaidydavo puikus mažylio prisitaikymas aplinkoje.

Sužinojus tokią diagnozę, sunkiausia su ja susigyventi. Šiame nelengvame procese labai padeda specialistai, kurie duoda visas reikalingas nuorodas ir atsako į begalę iškylančių klausimų.

Kitas pasakojimas – apie bene kiekvieną mamą kamuojantį klausimą: „Kodėl mano vaikas nieko nevalgo?“. „Pagaminu tris skirtingus valgius, o jam vis tiek neįtinku. Paknibinėja, paknibinėja ir nueina nuo stalo beveik nieko nesuvalgęs“, – guodžiasi mamos.

REKLAMA

Adomo mama juokiasi, jų istorija lygiai tokia pati. Kokios yra vaikų nevalgymo priežastys? Kodėl jie staiga praranda apetitą, kaip jį sužadinti?

Trečiasis pasakojimas duos patarimų, kaip tinkamai pasiruošti vykstant į gimdymo namus. Viena sudėtingiausių užduočių – pasiimti tuos drabužėlius ir daiktus, kurie bus tikrai reikalingi. Būsima mamytė Karolina laukiasi pirmojo mažylio, o susitikimui su savo kūdikėliu ji ėmė ruoštis nuo pirmųjų nėštumo dienų – skaitė knygas, ieškojo kraitelio. Karolina jau seniai įsigijo vežimėlį, automobilinę kėdutę, suruošė lovelę, tačiau jai neduoda ramybės vienas klausimas – ko ir kiek prisireiks gimdymo namuose. „Mamyčių klubo“ konsultantė – gydytoja akušerė ginekologė atsakys į šį svarbų klausimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų