E. Dragūnui mestas iššūkis: ar sugebėsi pastovėti už save?

Praėjusią savaitę žiniasklaida ir socialiniai tinklai netilo nuo Egidijaus Dragūno skandalo: viešai įžeidęs ir pagrasinęs tinklaraštininkei Simonai Burbaitei, jo poelgis sulaukė įvairių visuomenės reakcijų.

41

Toks vieno garsiausių šalies atlikėjų poelgis nustebino ne vieną, tad šiandien socialiniame tinkle „Facebook“ išplito vaizdo įrašas, kuriame profesionalų bokso turnyro organizatorius Vytautas Binkus siunčia žinutę E. Dragūnui.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simona Burbaitė sulaukė įžeidžiančio E. Dragūno komentaro

Selai, už laido esi labai kietas, bet ar būsi toks ringe? Kviečiu tave į dvikovą, pagal tavo pasirinktas taisykles. Ar sugebėsi pastovėti už save? Aš pastovėsiu už moteris“, - teigė V. Binkus.

Prienuose profesionalų bokso turnyrą „Face2Face” organizuojantis vyras nevyniojo į vatą – pasiūlė E. Dragūnui pasitikrinti jėgas bokso ringe.

„Tu kietas laido riteris, norintis „nup..." merginas, užsiiminėjančias dvikovės sporto šakomis? Gal pasitikrink kiaušus su manim – sau lygiaverčiu varžovu ringe? Pagal tavo taisykles. Išdrįsi?", - klausė jis.

Primename, kad E. Dragūnas praėjusią savaitę socialiniame tinkle „Instagram“ pakomentavo S. Burbaitės vaizdo įrašą, kuriame ji boksuojasi. Žinomo atlikėjo grasinimas iškart sulaukė daugybės žmonių reakcijų: radijo stotis „Power Hit Radio“ atsisakė groti jo muziką. 

Kartu grupėje „Sel“ dainavusi Kamilė Tumelytė-Kaia taip pat paskelbė paliekanti grupę.

 


Rašyti komentarą...
t
tai va
2018-04-10 18:12:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai,kad ji nemusti reikia,o priverstinai gydyti..senai tai matosi.
Atsakyti
-1

R
Rip
2018-04-10 18:12:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Byby dėjas tas egis ant jų px jam
Atsakyti
-8

S
Senikei
2018-04-10 19:54:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasiulyk Selui paskaityt. Gal zmogumi taps?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų