Džordanos Butkutės koncertui sostinėje būtų tikusi adaptuota jos hito eilutė - “Aš atvažiuosiu į Vilnių, o gal ne”. Iki pat nakties buvo neaišku, ar žvaigždė pasirodys. O gerbėjai Džordžos jau laukė su iškvepintomis gėlėmis...

Skeptikai iš anksto tvirtino, kad Džordana veikiausiai “užgers” ir neatvažiuos į Vilnių. Tačiau sostinės klubo “House of Music” vadovai ja šventai tikėjo. Sunkų laikotarpį išgyvenanti Dž.Butkutė rodė profesionalų susidomėjimą, derino repeticijų laiką. Tik štai išmušus valandai, kai ji jau turėjo būti Vilniuje, viskas ėmė keistis.

Bėgo valandos, Džordana nesijudino iš Kauno, jos telefonu atsiliepdavo naujasis draugas Elegijus, o prie klubo būręsi žmonės sekė informaciją: “Džordana išvažiavo iš Kauno”, “Jau prie Elektrėnų”, “Ji grįžta į Kauną?!”, “Sukasi ir važiuoja į Vilnių”.

23 val. dar karojo šešėlis, kad vakaras rengtas bergždžiai. Sklandė versijų, jog jautrioji atlikėja, baimindamasi žiniasklaidos sutiktuvių, “pasidrąsino” alkoholiu ir neapskaičiavusi jėgų padarė sau meškos paslaugą.

Žinomi pramogų verslo veidai kulminacijos laukė kiemo terasoje, garsiai dainavo Džordžos hitus, o tada sumojo neapsirūpinę puokštėmis. Šalia esantis gėlių turgelis jau buvo ištuštėjęs - vienintelė prekeivė stūmė paskutinį vežimėlį. Jos nuostabai, ratukai staiga buvo apgulti, akino fotoblykstės. Vaikinai pirko baltų irisų puokštes, o apsiuostę, kad gėlės veik nekvepia, žiedus išpurškė “D&G” parfumuotu vandeniu...

Išgirdę, kad dainininkė pagaliau pasiekė Vilnių, tarnybinį įėjimą apjuosė fotografai. Dž.Butkutė iš mašinos išlipo ne pačios geriausios formos. Užkulisiuose ji paprašė arbatos, vandens, “3 in 1” kavos. Po valandėlės Džordža, prilaikoma Neringos Zeleniūtės, žengė į sceną, nerišliai padėkojo publikai ir pradėjo koncertą, kurio baigtis buvo nenuspėjama.

REKLAMA

Grojo fonograma, Dž.Butkutė dainavo “ant viršaus”, iš pulto operatoriaus vis reikalavo daugiau garso. “Juk mano balsas - kaip Majakovskio”, - pirmą “perliuką” metė dainininkė.

Vėliau scenoje išdygo provokatoriai, siūlė su jais išgerti šampano, bet žvaigždė atrėžė: “Jau tiek rašyta, kad aš negeriu šampano. Jūs nežinote? Geriau atneštumėte man mineralinio vandens, “negazets”. Gerbėjai provokatorius nuvarė nuo scenos, o Džordža gavo prašyto vandens. Gurkštelėjusi susiraukė - nepatiko...


Rašyti komentarą...
L
Lei
2009-07-07 16:13:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visai nieko rasinelis. Uz toki mokykloje 10 parasyciau.

Bet jei toks straipsnis islenda i viesuma, tai nieko gero. Negrazus man jis. Ne del to, kad as biciau Dzordanos gerbeja, o del to, kad siaips laikais apie zmogu rasyti bet ka ir bet kaip yra priimtina.

"Dž.Butkutė iš mašinos išlipo ne pačios geriausios formos". Rasydama toki sakini, buk maloni, gerb. zurnaliste, paaiskink skaitytojams, kokia ta forma: tartum isgerus, lyg nebutu blaivi, galbut apsvaigusi nuo to ar ano, o gal tiesiog nesportavo savaite :D
Atsakyti
0

s
slimas
2009-07-07 18:21:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsibodo jau tos nesamones apie Dzordza.
Atsakyti
0

t
to Lei
2009-07-08 11:15:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turbut nesportavo ir forma buvo kritus, bet ant scenos visu ugiu pasivolioje ir koncerto gale vel forma atgavo :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų