Džordanos Butkutės koncertų turo rengėjai: gaminame tai, ko nėra ne tik Lietuvoje, bet ir gamtoje

Jau spalio 18-ąją prasidės dainininkės Džordanos Butkutės ir gyvos muzikos grupės didysis koncertų turas „Nesudeginta ant laužo“, kuris aplankys didžiausias šalies arenas Klaipėdoje, Vilniuje, Šiauliuose, Kaune ir Panevėžyje. Milžiniškas tempas, trumpos miego valandos, atsakingas požiūris į menkiausias detales ir grandiozinių užmojų įgyvendinimas – toks šiuo metu Džordanos sutuoktinio ir jos turo prodiuserio Elegijaus Strasevičiaus gyvenimo ritmas.

„Dabar toks tempas – visiškai išprotėjęs, kai telefonas skamba visą dieną, kompiuteris niekada nebeišjungiamas, o šešios miego valandos – prabanga, – šypsodamasis sako E. Strasevičius. – Džordanai daugiau tenka pamiegoti, jos pagrindinė užduotis – repeticijos, o visas kitas galvos skausmas nuimtas nuo jos pečių, tai mano rūpestis. Tačiau svarbiausia žinoti, dėl ko visa tai darai. Stipri motyvacija leidžia nenukristi nuo kojų. Nors už pinigus tokio darbo tikrai nedirbčiau, net ir už didelius.“

Pasak Elegijaus, Džordana pašėlusį ruošimąsi didžiausiam jos gyvenime koncertų turui priima labai natūraliai, nes jos karjeroje nestigo pasirodymų didelėse erdvėse, atlikėja mačiusi anšlaginius žiūrovų susibūrimus. „Džordanai nebaisus turo mastas. Jai tiesiog smalsu, kaip viskas atrodys, o atrodys fantastiškai“, – žada prodiuseris.

REKLAMA

Jis atskleidžia, kad Dž. Butkutės koncertų turo scenografijai nepasirinko lengviausio kelio – populiariųjų LED ekranų. „Galbūt kitados tai palikdavo įspūdį, bet dabar kelia nuobodulį. Be to, mano įsitikinimu, mirgantys LED ekranai užgožia veiksmą scenoje. Ryškios šviesos labiau tinkamos diskotekinio pobūdžio koncertams, o Džordanos muzika skambės visai kitaip. Todėl mums labiau norėjosi akcentuoti klasikinį apšvietimą, bet kad jis būtų įgyvendintas pagal originalų sumanymą. Šviesos dailininkams pasakėme, kad tai – vienas retų atvejų, kai jie gali įgyvendinti savo beprotiškiausias fantazijas“, – kalba E. Strasevičius.

Sumanymams, atrodo, išties nėra lygių. „To, ko mums reikia, išsinuomoti tiesiog neįmanoma, nes tie dalykai paprasčiausiai neegzistuoja ne tik Lietuvoje, bet išvis – gamtoje. Todėl viską gaminamės patys“, – intriguoja Elegijus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų