Praūžęs keturiasdešimtasis Džordanos Butkutės jubiliejus drąsiai pretenduoja tapti įspūdingiausia asmenine šių metų švente.

Džordanos Butkutės gimtadienio šventėje ne mažiau dėmesio nei jubiliatei teko verslininkei Ingai Budrienei – ši moteris surengė savo geriausios draugės šventinį vakarėlį.

Tačiau ne mažiau, nei įsimintinos estrados žvaigždės gimtadienio akimirkos, įdomūs ir jo užkulisiai. Ypatingai daug dėmesio atiteko jubiliejaus organizatorei – garsiai Kauno verslininkei Ingai Budrienei. Kas sieja turtingą ponią ir žinomą dainininkę? Kodėl jos vis daugiau laiko praleidžia kartu? Kodėl Inga Budrienė Džordaną vežioja į Vilnių, kodėl jos kartu fotografuojasi žurnalų viršeliams ir galiausiai kodėl verslininkė į asmeninę šventę investuoja savo laiką ir pinigus?  

Atsakymai į šiuos klausimus - ne mažiau intriguojantys. Laidoje „Gyvenimas pagal moteris“ – atviri pokalbiai su dviem neišskiriamomis draugėmis. Pasitikdama keturiasdešimtąjį jubiliejų estrados žvaigždė bus nuoširdi. Tiesūs atsakymai į nepatogiausius klausimus: ar Džordana skęsta alkoholizmo liūne? Ar tiesa, kad jos išsižadėjo mama? Kaip Džordanos gyvenime atsirado Sergejus ir ar iš tiesų pora mąsto apie skyrybas?

Apie Džordanos Butkutės ir Ingos Budrienės gyvenimus - be nutylėjimų šį antradienį, 20.30 val., papasakos „Gyvenimas pagal moteris“.


Rašyti komentarą...
a
as
2008-10-06 19:33:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
dieve kokia ji baisi
negaliu ziureti...Dzordana eik jau i pensiija ir megzk kojines prie teliko, bet nelysk daugiau i eteri
Atsakyti
0

a
as
2008-10-07 01:33:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
pati nuostabiausia:}
Atsakyti
0

šaunuolė
2008-10-07 11:55:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
džordana dar turi parako o toms vienadienėms daininkėms dar toli toli toli iki tavęs
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų