Dviejų vaikų mama Greta Lebedeva – apie gimimo dieną be vyro, ypatingus metus ir pasikeitusį gyvenimą: kartais būna nelengva

Sporto trenerė Greta Lebedeva-Kazakevič vakar minėjo ypatingą progą. Saulėtą spalio 8-ąją ji atšventė savo gimtadienį, kurį pasitinka su gausesne šeima.

10

Naujienų portalui tv3.lt gimtadienio kaltininkė atvirai papasakojo apie prabėgusius metus, išmoktas pamokas bei tai, kaip pasikeitė gyvenimas su vaikais.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 2-ojo vaikelio besilaukianti Lebedeva prabilo apie vyro pagalbą: šis nėštumas kitoks

Dar prieš gimimo dieną kalbinta Greta pasakojo, jog šį gimtadienį ji sutiks be vyro. „Paminėsiu pačių geriausių savo draugių apsuptyje. Kadangi vyras bus išvykęs, mes su merginomis pavakarosime tiesiog pas mane namuose. Jaukiai ir labai mergaitiškai“, – sakė ji.

Paklausta, kokie jai buvo praėję metai, sporto trenerė džiaugėsi, jog nuostabūs, nes antrą kartą tapo mama. „Puikūs metai ir dar geresni nei praeiti. Kadangi šeima man svarbiausia, tai šie metai mums buvo ypatingi – gyvenimas mums padovanojo dukrytę.

Per 32-us metus pamokų buvo labai daug! Daug išmokta, daug patirta, daug išgyventa! O kiek dar patirčių laukia! Stiprybė mano gyvenime tai mano optimizmas, mano teigiamos mintys“, – šyptelėjo moteris.

Greta Lebedeva-Kazakevič atviravo, jog dabar jog gyvenimas pasikeitė, tačiau viskas tik į gerą: „Auginant du vaikučius visko pasitaiko. Visų pirma, tai pasikeitė gyvenimo tempas. Jis tapo du kart greitesnis, nei buvo su vienu vaiku. Kartais tikrai pasijaučiu tarsi būčiau super herojė. Labai svarbu suteikti dėmesio abiems vaikučiams! Kita vertus, antrą vaiką auginti yra lengviau, nes jau viskas pažįstama. Ir streso mažiau šiuo atveju. O šiaip visos mamos yra nuostabios, nes auginti vaikučius, juos ugdyti ir auklėti gerais žmonėmis nėra lengva, tačiau įmanoma! Kartais būna nelengva. Tačiau svarbiausia viską susiplanuoti! Aš gyvenime viską apmąstau, viską planuoju – tad skųstis neturiu kuo.“

Paklausta, o koks gi yra jos vyras tėtis, 2 vaikų mama šyptelėjo, jog  – puikus. „Aleksandras nuostabus tėtis! Viską moka, puikiai gali pasilikti su abiem vaikučiais ir mane išleisti keletui valandų. Jokių nesutarimų nebūna, nes mes labai diplomatiški šeimoje. Kolkas būsiu namuose iki kol dukrytė paaugs. O tuomet žiūrėsim. Mano galvoje vis sukasi įvairios idėjos“, – apie savo vyrą bei ateities planus sakė pašnekovė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų