• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rugsėjo 29-ąją Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas mini 58-ąjį gimtadienį. Ta proga 30-metė ministro žmona Lina Anušauskienė naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie judviejų šeimos tradicijas ir atskleidė, ko gi savo vyrui ji palinkėtų šiemet. 

Rugsėjo 29-ąją Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas mini 58-ąjį gimtadienį. Ta proga 30-metė ministro žmona Lina Anušauskienė naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie judviejų šeimos tradicijas ir atskleidė, ko gi savo vyrui ji palinkėtų šiemet. 

REKLAMA

Pasakodama apie šiuos metus, Lina Anušauskienė atvirauja, kad kaip ir daugumai, taip ir jų šeimai karantino laikotarpis buvo sunkus.

„Metai, kaip ir visiems, mums buvo sunkūs dėl karantino ir suvaržymų. Šiemet ir aš minėjau apvalų savo jubiliejų, šventėme vaiko pirmąjį gimtadienį. Visos tos progos praėjo būnant užsidarius, tuo metu trūko žmonių. Atrodo, norėjosi bent artimiausių žmonių rate tas šventes paminėti, bet, deja, nepavyko. Kaip ir visi, turėjome laikytis karantino“, – pasakoja L. Anušauskienė.

Nors šalyje ir toliau vyrauja pandemija, vis dėlto šiuo metu suvaržymai nėra tokie griežti, todėl moteris džiaugiasi, kad vyro gimtadienį galės paminėti bent artimiausių draugų rate.

REKLAMA
REKLAMA

„Kadangi dabar gyvename laisviau, tai vyro gimtadienį paminėsime draugų rate“, – teigia L. Anušauskienė.

Skiria dėmesio šeimai

Anot A. Anušausko žmonos L. Anušauskienės, eidamas atsakingas ir svarbias pareigas, ministras atranda laiko bei visapusiškai skiria jį šeimai. Moteris pasakoja, kad vakarus jis leidžia su sūnumi, o savaitgaliais kartu su šeima stengiasi išvykti praleisti laiką kartu.

REKLAMA

„Jis labai stengiasi rasti tam laiko, neieško priežasčių, kodėl nenorėtų pabūti su mumis. Jis kaip tik stengiasi kiekvienas laisvas minutes ir laiką po darbo skirti mums, vaikui. Pavyzdžiui, vakare išeina pasivaikščioti su mūsų sūnumi. Žinoma, jo dienotvarkė yra ženkliai užimtesnė nei buvo anksčiau, tad tenka dabar derintis pagal jo darbus“, – atvirauja Lina Anušauskienė.

Kuklios tradicijos

Pasak L. Anušauskienės, gimimo dienos šventės šeimoje kuklios. Šeima nemėgsta didelių šventimų, mieliau ypatingą dieną praleidžia visi kartu šeimos ar artimųjų rate.

REKLAMA
REKLAMA

„Per mūsų pažinties laiką tikriausiai esame darę gal tik vieną ar porą kartų didesnę gimtadienio šventę. Dažniausiai gana kukliai švenčiame, užsakome tortą ar ruošiame šventinius pietus, dovanojame dovanėles.

Iš tiesų, gimtadienių niekuomet nešvęsdavome kaip nors pompastiškai. Nedarome tokių švenčių, kuomet susikviečiame daugybę svečių ir dalinamės ja viešai“, – sako L. Anušauskienė.

Pasiteiravus, ar ministrui A. Anušauskui patinka švęsti gimtadienius, Lina atsako, kad tikriausiai kaip ir daugumai – patinka.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Manyčiau, kad kaip ir kitiems, taip ir jam smagu. Tiesiog, vieniems juos patinka švęsti darant didesnę šventę, o kitiems kukliau. Visgi, tikiu, kad tas dėmesys daugumai malonus tą dieną“, – teigia L. Anušauskienė.

Linki kantrybės

Kadangi 30-ojo jubiliejaus Lina negalėjo paminėti dėl karantino suvaržymų, ji džiaugiasi, kad minint vyro gimtadienį, galės dieną praleisti įdomiau. Tačiau specialių staigmenų ar dovanų, Lina dovanoti nenumato.

REKLAMA

„Staigmenų tikriausiai nebus, jau ryte gavo savo dovanėlę. Paminėsime gimtadienį galbūt išeidami pavakarieniauti į mūsų abiejų mėgstamą vietą, tačiau tą spręsime grįžus po darbų“, – pasakoja Krašto apsaugos ministro žmona.

Paklausus, ko galėtų gimimo dienos proga palinkėti savo mylimam vyrui, Lina atsako, kad kantrybės.

„Kadangi jis eina tikrai labai svarbias ir atsakingas pareigas, tai kantrybės. Taip pat svarbu yra nepamiršti savęs, atrasti laiko sau, savo pomėgiams. Tad to tiesiog ir palinkėčiau – kantrybės, einant šias atsakingas pareigas“, – su gimtadieniu sveikina vyrą A. Anušauską žmona Lina Anušauskienė.

Graži anūkė ministro
Kad su abiejų draugais jie ir negali švęsti įdomiai, nes jos draugai tai jauni ir ką veiks susitikę su jo draugais, jau nebebus bendrų temų? Man atrodo jos tėvai turėtų būt jaunesni už jos vyrą, o tai tikrai mano nuomone būtų siaubinga.
Nesupratau ir nesuprantu kaip gali jaunos gražios merginos gyventi su vyrais, tinkančiais joms į tėvus. Nenoriu nieko įžeisti, bet tai yra nenormalu!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų