Dukrelę pagimdžiusiai mylimajai italų milijonierius surengė nepamirštamą staigmeną: sunkiai tvardė emocijas

Spalio mėnesio pabaigoje seksualusis italų milijonierius Gianluca Vacchi kartu su savo mylimąja Sharon Fronseca sulaukė šeimos pagausėjimo – porai gimė dukrelė.

12

Žinia apie tai milijonierius iškart pasidalijo ir socialiniuose tinkluose, ir iki šiol gerbėjams rodo kiekvieną savo padidėjusios šeimos gyvenimo akimirką.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seksualusis italų milijonierius – apie santykius su 27 jaunesne sužadėtine: pradžioje to nesitikėjo

Ypatingo dėmesio sulaukė naujausias jo vaizdo įrašas, kuriame – staigmena ne tik jo dukrelei, bet ir mylimajai. Savo ir Sharon namus milijonierius pavertė į tikrą pasaką.

Milijoneriaus namai mylimosios sugrįžimo į namus proga tapo neatpažįstami. Čia visur buvo matyti ekstravagantiškos dekoracijos, tarp kurių – ir didžiuliai kaspinai ant poros namų vartų. Vėliau visur matomi rožinės spalvos balionai ir netikri drambliai. 

Vaizdo įraše matyti, kad Sharon negali patikėti tuo, kaip jos mylimasis sugalvojo ją nustebinti.

Tiesa, staigmenos nesibaigė ir namo viduje. Čia, ant valgomo stalo, buvo patiekta krūva rožinių spurgų, saldainių ir pyragų, kurie buvo papuošti jų dukrelės Blu Jerusalema vardu. 

Vaizdo įrašas baigiasi emocijų pliūpsniu – Sharon šluotosi ašaras, apkabina ir bučiuoja Gianlucą. 

Dar kiek anksčiau Sharon pasakojo, kad jos mylimasis – pats geriausias tėvas. „Tu per viską laikei mano ranką. Tu davei mums stiprybės ir ramybės, kurios reikėjo. Gyvenimas mus su tavimi palaimino. Nuo pat pirmos dienos, tu – pats geriausias tėvas, kurio galėčiau norėti savo vaikui“, – rašė „Instagram“ Sharon.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie dukrelės gimimą italas taip pat pranešė pats socialiniame tinkle.

„Ji yra su mumis... Sharon ir aš džiaugiamės galėdami pranešti, kad šį rytą gimė mūsų dukra Blu Jerusalema Vacchi. Ačiū Dievui, kad ji sveika, ir mes ją tiesiog jau mylime labiau nei savo gyvenimą“, – intsgrame rašė vyras.

Primename, kad dar visai neseniai vyras pasidalijo mylimosios nuotrauka, kurioje ji apsinuoginusi demonstravo suapvalėjusį pilvuką.

REKLAMA

„Dabar žinau, kodėl taip ilgai laukiau. Gyvenimas man turėjo išskirtinę dovaną – tave ir mūsų dukrą. Trūksta žodžių apsakyti apie šį giliausią pojūtį mano gyvenime. Noriu skirti šį džiaugsmingą momentą savo tėvo atminimui. Esu įsitikinęs, jis didžiuojasi, kokią moterį išsirinkau, žengti kartu šiuo gražiu ir nauju gyvenimo etapu. Ačiū, mano karaliene, mūsų dukra turės nuostabiausią pasaulyje mamą. Myliu tave“, – jautrius žodžius savo mylimajai skyrė G.Vacchi.

G.Vacchi – tikra socialinių tinklų žvaigždė. Dažnai savo paskyrose itin prabangų gyvenimo būdą demonstruojantis vyras taip pat nevengia parodyti ir savo širdies damų.

Naujieną, kad taps tėvu, Gianluca pranešė nusifilmavęs vaizdo įraše.

„Kai vis pagalvodavau apie potencialą motiną savo sūnui, ta moteris turėjo Sharon savybes. Esu labai laimingas, galėdamas pranešti ir su jumis pasidalinti, kad Sharon ir aš laukiame kūdikio. Ji taps mama, kurios visada troškau savo vaikui“, – vaizdo įraše sakė G.Vacchi

Tai pirmoji tiek Gianlucos, tiek Sharon atžala.

Venesueloje gimusi Sharon jau kurį laikas gyvena Majamyje, rašo savo tinklaraštį. Taip pat ji – ir manekenė bei akorė.

Metęs darbą ir į pensiją išėjęs vyras tikina, kad gyvenime reikia mėgautis viskuo, ką tik jis pasiūlo. Milijonierius socialinėje erdvėje giriasi ne tik prabangiomis jachtomis, bet taip pat ir žavių merginų kompanija.

Skelbiama, kad Gianluca vadovo drabužių kompanijai, kuri per metus uždirbo net 300 milijonų dolerių, tad jo turtai tikrai nėra išgalvoti. 

Primename, kad išvaizdus italas internete išgarsėjo dėl savo ritmingo šokio kartu su savo buvusia širdies drauge, dainininke, dizainere G. Gabriele. Pagal R. Martino dainą prabangioje viloje besisukanti porelė pademonstravo pavydą keliančias kūno formas. 

Socialiniame tinke „Instagram“ vyras beveik kasdien dalijasi įvairiausiais kadrais ir vaizdo įrašais iš savo pašėlusio gyvenimo. Čia jo veiklą seka beveik 15 milijonų žmonių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų